Į apačią

Versija spausdinimui | Prenumeruoti | Pridėti prie mėgstamiausių  
Autorius: Antraštė: RUBINAS (avinas, vėžys, liūtas, ožiaragis)
Administratorius
Super Administratorius
*********
Žinutės: 74
Priregistravo: 2010-2-16
Narys neprisijungęs


[*] 2010-7-1 12:30
RUBINAS (avinas, vėžys, liūtas, ožiaragis)


Rubinai - vieni brangiausių planetos brangakmenių. Tai raudonoji korundo rūšis, antrasis mineralas pagal kietumą po deimanto. Cheminiu požiūriu tai - aliuminio oksidas, tačiau turintis chromo pėdsakų, kurie suteikia raudoną spalvą. Rubinas randamas ir dideliais gabalais, ir mažais luiteliais visame pasaulyje. Šiandien vienas geriausių ryškiai raudono rubino šaltinių yra Mianmaras, kurio rubinui būdingas unikalus atspalvis, vadinamas "balandžio krauju". Dažniausiai rubinais kartu su deimantais puošiami prabangūs juvelyrikos dirbiniai. Šiurkštus, nepjaustytas rubinas yra gana lengvai prieinamas ir nebrangus, jis naudojamas gydant kristalais.

Kartais rubinuose yra rutilo (titano oksido) dalelių, kurios gaudo šviesą ir sukuria šešiakampę žvaigždę. Tai vadinama "rubinų žvaigždėmis". Rutilas yra viena iš daugelio priemaišų, kurios gali pakeisti akmens atspalvį ir skaidrumą. Šios priemaišos padeda atskirti tikrą akmenį nuo dirbtinio.

Nuo seniausių laikų rubinas vertinamas kaip karališkos valdžios simbolis, todėl juo buvo puošiamos karūnos ir diademos. Rubinas reiškė turtą, galią ir valdžią. Žodis "rubinas" yra kilęs iš lotyniško žodžio 'ruber" - "raudonas". Rubinai - tai dažniausiai Biblijoje, Senajame Testamente minimi brangakmeniai. Dievas uždėjo rubiną, brangakmenių karalių, Aaronui ant kaklo.

Rubinas gali būti labai veiksminga kristalinė gydymo priemonė, suteikianti kūnui gyvybinių jėgų ir skatinanti aistrą gyventi. Ant širdies padėtas rubinas skatina meilės jausmus ir saugo ją nuo neigiamos įtakos.

FORMA IR SANDARA - trikampė struktūra; gali būti šešiakampių, nušlifuotiems būdingas gražus spindesys.

SPALVA - sodri kraujo spalva, raudona su violetiniu atspalviu.

ŠALTINIAI - Afganistanas, Afrika, Indija, Mianmaras, Pakistanas, Šri Lanka, Tailandas, JAV.

KIETUMAS - 9.

FIZINĖ/EMOCINĖ NAUDA - glaudžiai susijęs su krauju ir medžiagų apykaita, padeda sušildyti atšalusias galūnes ir visą kūną, pagyvina organizmą, suteikia energijos ir jėgų, stiprina pasitikėjimą ir drąsą.

GYDOMASIS POVEIKIS - gydymo kristalais duomenys rodo, jog rubinai skatina stiprius teigiamus jausmus, padeda stiprinti žmogaus energijos lauką (aurą) ir skatina dvasinį tobulėjimą. Norėdami sustiprinti gyvybines organizmo jėgas, dėkite juos prie širdies arba gaktikaulio.

ASMENINIS NAUDOJIMAS - gydymui naudokite neapdirbtą akmenį. Medituokite su rubinu, kad padidintumėte gyvybingumą ir nepriklausomybę. Tradiciškai laikomas gimusiųjų liepą akmeniu.
Rodyti nario anketą Aplankyti nario asmeninį puslapį Rodyti visas šio nario žinutes

  Į viršų

Sprendimas 7-th dimension
Sukūrė The XMB Group © 2001-2008