Į apačią

Versija spausdinimui | Prenumeruoti | Pridėti prie mėgstamiausių  
Autorius: Antraštė: KRISTALAI (BRANGAKMENIAI) PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ
Administratorius
Super Administratorius
*********




Žinutės: 74
Priregistravo: 2010-2-16
Narys neprisijungęs


[*] 2010-5-2 22:23
KRISTALAI (BRANGAKMENIAI) PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ


Čia yra pateikiame zodiako ženklų su jiems priskiriamų kristalų sąrašą. Jeigu jūs turite išsamų horoskopą, sudarytą remiantis jūsų gimimo data, laiku ir vieta, tai suteikia labai tikslios informacijos apie jūsų astrologinius duomenis. Jame nušviečiama planetų ir mėnulio padėtis, parodant, kur jie būna skirtingiems Zodiako ženklams, pvz., mėnulis Skorpione. Šia informacija jūs galite pasinaudoti, kai renkatės, kokius kristalus, susijusius su planetų pozicijomis savo horoskope, nešioti.

Jeigu sąraše nurodomas akmuo būna keleto spalvų - pvz., tigro akis, kalcitas, fluoritas, jaspis - paprasčiausiai pasikliaukite intuicija ir pasirinkite tą spalvą, kuri jus veikia geriausiai. Įdomu pastebėti, kad kai kurie kristalai yra siūlomi keletui skirtingų ženklų. Taip yra todėl, kad šių kristalų energijos poveikis irgi yra skirtingas.

AVINAS - karneolis, jaspis, rubinas, deimantas, kuncitas, kraujo akmuo.
TAURAS - akvamarinas, turmalinas, topazas, smaragdas, tigro akis.
DVYNIAI - citrinas, tigro akis, chrizokola, perlas, apofilitas.
VĖŽYS - perlas, mėnulio akmuo, smaragdas, rubinas, gintaras.
LIŪTAS - saulės akmuo, skaidrusis kvarcas, rubinas, turkis, špinelis.
MERGELĖ - karneolis, citrinas, safyras, peridotas, sugilitas.
SVARSTYKLĖS - opalas, lazuritas, peridotas, avantiurinas, nefritas.
SKORPIONAS - kuncitas, Herkimerio deimantas, akvamarinas, malachitas, dioptazas.
ŠAULYS - dūminis kvarcas, turkis, malachitas, špinelis, mėlynas juostuotasis agatas.
OŽIARAGIS - oniksas, gagatas, rubinas, granatas, labradoritas.
VANDENIS - ametistas, akvamarinas, angelitas, mėlynasis chalcedonas, safyras.
ŽUVYS - kalcitas, turkis, perlas, fluoritas, rožinis kvarcas.
Rodyti nario anketą Aplankyti nario asmeninį puslapį Rodyti visas šio nario žinutes
Kristina_St
Atvykėlis
*




Žinutės: 1
Priregistravo: 2012-6-30
Narys neprisijungęs


[*] 2012-6-30 11:34


Sveiki, radau ir aš neblogą straipsnį apie brangakmenius pagal zodiako ženklą. Čia parašyta dar ir tai ką kiekvienas akmenėlis reiškia ir ką duoda žmogui, kuris jį nešioja. :) Jei įdomu, galit paskaityti ir čia, visai nebloga informacija: http://zinom.lt/akmeneliai-pagal-horoskopa/. :)
Rodyti nario anketą Aplankyti nario asmeninį puslapį Rodyti visas šio nario žinutes
Guarana
Pradedantysis
**




Žinutės: 3
Priregistravo: 2016-10-4
Narys neprisijungęs


[*] 2018-5-24 16:16


Aš tai labai mėgstu turkį, jis man energijos nesuteikia, tačiau turėdama jį šalia aš visada jaučiuosi laiminga ir ne žinau kodėl :) TIESIOG SPALVA traukia

https://skrendu.lt/
Rodyti nario anketą Aplankyti nario asmeninį puslapį Rodyti visas šio nario žinutes
keliauninkemilda
Pradedantysis
**




Žinutės: 13
Priregistravo: 2018-6-20
Narys neprisijungęs


[*] 2018-6-20 16:05


Aš turiu tik patarimą, jeigu kada, pirksite brangakmenius ar kitus tikrai brangius/vertingus daiktus... būtinai rinkitės bent jau patikimą, gerai žinomą siuntų tarnybą, kuri teikiamos kurjerių paslaugos ... Nes daug įmonių tiesiog neprisiima atsakomybės už savo darbą ir siuntinį... tokiu atveju brangiam daiktui dingus, nieko negalėsite padaryti ir net nebus ką apkaltinti, kaip tik save.

O šiaip labai faina, aš liūtas, bet nurodytų akmenėlių rūšių dar neturiu, bus puiki proga papildyti savo kolekciją.
Rodyti nario anketą Aplankyti nario asmeninį puslapį Rodyti visas šio nario žinutes
toras
Atvykėlis
*


Avataras


Žinutės: 1
Priregistravo: 2023-12-7
Narys neprisijungęs


[*] 2023-12-7 16:25


Sveiki,

o tai turi įtakos kainai :)?




Rodyti nario anketą Aplankyti nario asmeninį puslapį Rodyti visas šio nario žinutes

  Į viršų

Sprendimas 7-th dimension
Sukūrė The XMB Group © 2001-2008