Nusistatykite žiedo dydi!
Vestuviniai žiedai gamintojo kainomis nuo klasikinių iki šiuolaikinių su briliantais. Visų vestuvinių žiedų kainos nurodytos už abu žiedus. Iš nuotraukų rinkitės vestuvinių žiedų modelį į aukso spalvas per daug nekreipdami dėmesio. Galite patys rinktis norimą aukso spalvą (raudona, geltona, balta) ar spalvų derinį. Pagamintų žiedų aukso spalvos realiai bus tokios kaip ir visur realybėje. Vestuvinius žiedus galime pagaminti ne tik su sintetiniais akmenukais (Swarovski cirkoniais), bet ir su natūraliais sertifikuotais deimantais (briliantais). Per ilgametę darbo patirtį tikrai išmokome kaip itin kokybiškai pagaminti vestuvinius žiedus, kad jie būtų gražūs, patogūs, klientams tiktų ir patiktų.

Daugiau išsamios informacijos apie mūsų vestuvinius žiedus skaitykite čia

Neišsirinkus iš mūsų siūlomų vestuvinių žiedų pavyzdžių galite rinktis iš ypatingai aukštos kokybės 3D technologija pagamintų žiedų modelių, kuriuos rasite čia (anglų k.) arba čia (rusų k.) Atsiūskite mums išsirinktų vestuvinių žiedų nuorodą, susitarsime jų kainą ir pagaminimo terminą.

AKCIJA! Šiuo metu visiems vestuviniams žiedams taikome 25% nuolaidą!
Pagaminta iš
Rūšiuoti pagal

Pristatome saugiai ir nemokamai bet kuriuo adresu Lietuvoje. Už sutartą kainą siunčiame ir į užsienį.
Visos mūsų prekės kaip priklauso pagal įstatymus yra paženklintos Lietuvos Prabavimo rūmuose - taurieji metalai prabuoti, deimantai sertifikuoti.
Jei turite kokių klausimų skambinkite +37062099051 arba rašykite info@juvelyrikainternetu.lt
Rodoma nuo 1 iki 15125 po Atgal   1  2  3  4  5  6  7  8  9    Toliau