Juvelyrikainternetu.lt klientų atsiliepimai

 

Atsiliepimai apie mus (pas mus pirkusių klientų, užpildžiusių anketą ir sutikusių, kad atsakymas būtų viešai rodomas):

 

2019.05.09 Deividas Z. iš Kauno - greitas, patogus ir labai malonus aptarnavimas. Puikus kokybes ir kainos santykis. Tinklalapis patogus, buvo atsakyta i visus uzduotus klausimus elektroniu pastu.

 

2018.11.05 Laura B. iš Norvegijos - puikiai atliktas darbas, grazus vestuviniai ziedai. Patiko viskas, aptarnavimas malonus, atsake i visus klausimus ir dar issamiai pakonsultavo.

 

2018.10.24 Dovilė D. iš Lazdijų - Antra karta Jums sakau ACIU. Ir tikrai nepaskutini. Sekmes Jums!!!

 

2018.10.18 Simona N. iš Vilniaus - Juvelyrikainternetu.lt pasirikome dėl žemiausios vestuvinių žiedų kainos. Patiko viskas. Tiek aptarnavimas tiek tinklapis. Taip pat esame labai patenkinti užsisakytais žiedais. :)

 

2018.09.19 Egidija S. iš Mažeikių - pasirinkome juvelyrikainternetu.lt, todėl, kad čia kainos ir kokybės santykis yra nerealus. Labai viskas patiko, aptarnavimas, pagamino laikas, tik geriausi žodžiai iš mūsų pusės. Čia yra visko, o jei nėra kažko kažkam individualiai tai jūs tikrai sukursite.

 

2018.08.25 Milda D. iš Kaišiadorių raj. - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes radau papuošalą, kurio ieškojau ir tikėjausi greito aptarnavimo. Mano lūkesčiai buvo patvirtinti. Patiko malonus bendravimas ir tai, kad nebeturint prekės buvo paskambinta greitai, pranešta ir pasiūlytas sprendimo būdas.

 

2018.08.08 Nepanoręs prisistatyti klientas - Juvelyrikainternetu.lt kataloge radau būtent tokį žiedą, kokio ieškojau. Tiek tinklapis, tiek aptarnavimas patiko.

 

2018.07.23 Sigita P. iš Kauno - pasirinkau Juvelyrikainternetu.lt, nes draugė rekomendavo (kuri pati čia darėsi vestuvinius žiedus). Tinklalapis - išsamus, paprastas, aiškus, informatyvus. Patiko, kad iš karto galima matyti žiedų pavyzdžius ir kainas. Aptarnavimas superinis - labai malonus ir išmanantis savo darbą žmogus dirba prekybos vietoje. Puikiai parinko mums žiedų dydžius, pagal poreikį lanksčiai paderino mūsų užsakymą. Žiedai buvo pagaminti greitai ir kokybiškai.

 

2018.07.13 Orinta Z. iš Lazdijų raj. - Nuostabios prekės, geras susisiekimas ir aptarnavimas. Viskas patiko.

 

2018.05.28 Ieva D. iš Mažeikių raj. - patiko malonus bendravimas, prieinama kaina. Patiko asortimentas, greitai, kokybiškai, patikimai. Viskas patiko tiek tinklalapyje, tiek aptarnavime. Labai patogu naudotis, aiškiai paaiškinta.

 

2018.05.21 Aušra P. iš Kauno - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes labai geri atsiliepimai buvo. Kiek žiūrėjau pigiausios kainos, pigiau niekur nerasite. Patiko geras aptarnavimas, malonus bendravimas.

 

2018.05.12 Edvinas Z. iš Norvegijos - geras kainos ir kokybės santykis. Viskas patiko.

 

2018.05.04 Tomas iš užsienio - Ilgai ieškojau ivairiausiuose tinklalapiuose kol radau patogiausia apsipirkima. Ir šitam puslapyje buvo lengviausia apsipirkti ir prekes atitiko komentarus. Patiko viskas. Noretusi pavizdžių sukiojimo.

 

2018.04.19 Olegas B. iš Varėnos - Labai patiko nedideles kainos. Viskas labai patiko.

 

2018.04.16 Edita B. iš Lentvario - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt dėl kainos ir kokybės santykio. Patiko, operatyvus bendravimas. Nepatiko, kad ne paskaičiavo iš anksto teisingo gaminio svorio. Bet rezultatas patiko.

 

2018.04.06 Arūnas N. iš Klaipėdos - Patiko kokybė, kaina ir puikus bendravimas. Patiko pristatymas į namus. Trūkumų nepastebėjau.

 

2018.04.06 Dovilė D. iš Vilkaviškio - Butent cia radau tai ko ieskojau 🙂💍 Laaaabaaai esu patenkinta ziedeliu 🙂. Patiko visos salygos 👌. Man cia viskas tinka ir patinka. Labai geras meniu 🙂 Tikrai apsilankysiu dar 🙂.

 

2018.03.29 Elvyra G. iš Panevėžio - radau puslapį atsitiktinai, ieškodama papuošalo, kuris atitiktų mano poreikius ir svajones... Patiko tai, kad yra labai įvairių papuošalų, kad galima rinktis dydžius, viską koreguoja pagal kliento norus.

 

2018.03.21 Irma K. iš Kauno raj. - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes radau patinkančią prekę. Viskas OK.

 

2018.03.15 Kęstutis T. iš JK - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt esant laiko stokai ir zinoma KAINA kuri man pasirode priimtina.... kurinys kuri isigijau atitiko mano lukescius ir daugiau... greitas atsakymas i uzklausima del pirkinio... tiesa tai dariau @.... pats nesu didelis vartotojas ir prisedu prie kompo netyciom.... zmogus ismanantis savo darba sutvarke uzsakyma juvelyrikainternetu.lt.

 

2018.03.14 Romualdas J. iš Mažeikių - Malonus ir greitas aptarnavimas. Viskas labai nuostabu ir tikslu. Greitas pristatymas, ir informacija. Mane viskas tenkino. Ko ieskojau tai ir gavau. Ir uz padoria kaina.

 

2018.02.26 Renata Ch. iš Trakų raj. - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes patinka produkcija. Viskas patiko.

 

2018.02.14 Neprisistatęs klientas - Patiko gaminys. Viskas patiko. 10/10. Geras bendravimas, pristatymas.

 

2018.01.31 Vida P. iš Alytraus - Pačios pigiausios kainos, malonus aptarnavimas, atsižvelgiama į kliento poreikius. Viskas patiko. 10 balų.

 

2017.12.09 Mindaugas B. iš Ukmergės - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt dėl prekių asortimento ir patrauklios kainos. Patiko dėmesingas ir atsakingas požiūris į darbą, bei paslaugų kokybė ir kainos santykis. Ačiū jums.

 

2017.11.13 Linas N. iš Lentvario - Patogu ir operatyvu. Patiko lankstumas, malonus aptarnavimas.

 

2017.11.06 Rita N. iš Panevėžio - viskas labai aiškiai aprašyta, gali pats padidinti gaminio svorį užsakant. Neigiamo nieko nebuvo.

 

2017.10.20 Giedrė V. iš Šiaulių raj. - Geras aptarnavimas, solidi ir prieinama kaina. Viskas patiko.

 

2017.09.27 Kazimieras R. iš Mažeikių raj. - čia geras asortimento ir kainos santykis. Patiko viskas. Užsakymas įvykdytas greitai ir tiksliai.

 

2017.09.20 Airida D. iš Klaipėdos (vestuviniai žiedai) - Akivaizdziai pigesnes kainos nei daugumoj aukso parduotuvese ar didziuju prekybos vietu vitrinose. Didelis pasirinkimas, galimos ivairiausios korekcijos. Zmogiskas aptarnavimas, visi atsakyti klausimai. saunuoliai. Viskas patiko, be priekaistu.

 

2017.09.10 Mantas S iš Telšių - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt dėl kainos ir darbo kokybės. Neturėjau nusiskundimų, duodu 10/10*.

 

2017.09.03 Artūras B. iš Vilniaus - pasirinkome juvelyrikainternetu.lt dėl malonaus bendravimo ir patrauklios kainos. Viskas tik patiko. Išsamūs atsakymai, malonus bendravimas, teisingi patarimai, lankstumas.

 

2017.08.26 Jolita P. iš Kauno (auksinė apyrankė) - Nes tinklapyje pamačiau, kad kainos protingos. Nes Kauno Akropolyje su 40-50 procentų nuolaida mokėti už aukso gramą reikia 60 eur. Aptarnavime viskas patiko, Tinklapyje daugiau masiniai gaminiai, kalbu apie grandinėles ir apyrankes, bet jei reikia kažko originalesnio, apsiėmė padaryti ir padarė gražiai. Buvo neramu, nes gamino pagal foto, gyvai nieko nemačiau, atvežė į kitą miestą man ir pamačiau jau galutinį gaminį . Viskas super, mane labai gerai suprato, kad noriu lakoniško gaminio, skoningos proporcijos. Galima pasitikėti.

Kokybė, prabuota jokio pūsto ar purkšto aukso :) man užstrigo tie žodžiai.

 

2017.08.25 Asta P. iš Vilniaus - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes patiko papuošalai. Nepatiko paieškos sistema. Bet gal tiesiog man nesisekė 😊. Patiko aprašymai ir papuošalai kai jau supratau kaip ieškoti.

 

2017 08. 02 Dovilė G. iš Vilniaus raj. - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes patrauklios kainos. Viskas nuostabu, malonus bendravimas, labai greitas darbas ir pristatymas. Tik geriausi atsiliepimai.

 

2017.07.25 Inga J. iš Kauno - pasirinkome juvelyrikainternetu.lt, nes platus kokybiškų ir originalių prekių asortimentas! Buvo labai malonu prekes gauti nuostabiame įpakavime!

 

2017.07.24 Daiva L. iš Kauno (vestuviniai žiedai) - pasirinkome juvelyrikainternetu.lt, todėl kad kainos čia buvo pačios geriausios. Aptarnavimas labai aukštos kokybės, atsakoma labai operatyviai.

 

2017.07.12 Rima A. iš Kretingos (vestuviniai žiedai) - Pasirinkome jus, nes tenkino prekės kokybės, aprašymo ir kainos santykis. Viskas patiko. Ypač administratoriaus atkaklumas ir dėmesys.

 

2017.05.22 Laura (vestuviniai žiedai) - man patinka klasika ir taip pat labai puikios kainos. Viskas labai patiko, tiek aptarnavimas, tiek žiedukų kokybė, sąžiningumas. Vien tik teigiami atsiliepimai. Viskas labai šaunu, greitas susisiekimas el. paštu ir taip pat telefonu.

 

2017.05.06 Viktorija A. iš Klaipėdos (vestuviniai žiedai) - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes čia pasirodė labai patrauklios kainos, lyginant su kitomis e. parduotuvėmis. Taip pat nudžiugino, kad buvo pagaminti žiedai taip greitai. Viskas labai patiko, viskas labai išsamiai aprašymuose parašyta ir nekilo papildomų klausimų. Aptarnavimas geriau nei labai geras!
Daugumai e. parduotuvių iki Jūsu aptarnavimo kokybės labai toli.

 

2017.04.24 Jurgita iš UK (vestuviniai žiedai) - Nuosirdu Aciu tariame uz nepriekaistinga servizo kokybe, nuostabius ziedukus ir idealius dydzius! Buvo labai malonu bendradarbiauti! Buvau suzaveta operatyvumu! Butinai ateityje ir toliau naudosimes Jusu paslaugomis ir rekomenduosime kitiems kaip patikima, nepriekaistingai darba atliekancia kompanija! Dar karteli aciu visai komandai!

 

2017.04.14 Viktorija Š. iš Klaipėdos (vestuviniai žiedai) - Patiko, kad galima internetu užsakyti, viskas labai aiškiai buvo surašyta, o kai paskambinau paklausti informacijos buvo greitai atsiliepta ir patiko aptarnavimas. Pasikalbėjusi telefonu iškart nusprendžiau užsisakyti ir likau tikrai labai patenkinta. Tikrai rekomenduočiau ir kitiems. Tinklalapyje viskas labai gerai, aptarnavimas puikus.

 

2017.04.14 Inga B. iš Klaipėdos (auksinė grandinėlė ant rankos) - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes patraukli gaminių kaina. Bendravome nepriekaistingai, klausinejau daug ir i visus man rupimus klausimus atsakymus gavau. Kitomis prekemis kolkas nesidomejau. Issirinkau apyranke ir likau labai patenkinta. Labai nudziugino tai, kad ja pagaminote anksciau nei zadejote, ir patiko tai, kad pagaminus gamini, kaina nepakilo. ACIU. Tikrai dar kreipsiuosi i Jus

 

2017.03.30 Nepageidavęs prisistatyti klientas - Patiko platus žiedų asortimentas, kokybiškai pateiktos nuotraukos, prieinamos kainos ir draugė jau buvo susidūrusi su juvelyrikainternetu.lt
Žiedai buvo pagaminti kokybiškai, PRABUOTI, saugiai pristatyti į rankas, tad man jau buvo sukeltas pasitikėjimas. Patiko, kad su tavimi kalba specialistas, kuris gali paaiškinti norimus niuansus dėl žiedų dydžių, spalvų, modelių, svorio, kainų, gamybos laiko, siuntimo.

 

2017.03.26 Deimantė iš Kretingos - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes čia prieinamos kainos. Labai patiko aptarnavimas malonus.

 

2017.02.27 Gintarė iš Jonavos - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes čia 1. Geri atsiliepimai 2. Gera gaminių kokybė 3. Prieinamos kainos. Patiko: 1. Labai malonus bendravimas 2. Suteikiama išsami  informacija. Nepatiko: Šioje kategorijoje neturiu ko įvardinti, kadangi viskas patiko. Būtinai užsisakinėsime dar kartą. Platus pasirinkimas, galimi individualūs užsakymai, tad mano atveju prekių netrūko.

 

2017.02.23 Irina R. iš Klaipėdos - Patinka aptarnavimas. Labai greitas pristatymas.

 

2017.02.23 Romas iš Anglijos - Malonus, greitas, patogus bendravimas internetu, gera kaina, gera kokybe, uzsakymai visada laiku... Per Juvelyrikainternetu.lt perku jau antrus metus, pats gyvenu UK, tai bendraujam per e-mail, gaminausi pagal uzsakyma auksines grandineles, pakabukus pagal foto, vestuvinius ziedus pagal foto - likau patenkintas, nebuvo jokiu problemu, ka uzsakai ta ir gauni... Jei ateityje pirksiu tai pirmoj vietoj bus vel Juvelyrikainternetu.lt... Greitas, patogus, malonus aptarnavimas. Greitas pristatymas i UK...

 

2016.12.29 Darius K. iš Mažeikių - Patiko aptarnavimas, kokybė, greitas pristatymas. Greitai pagamino grandinėlę. Greitai suradau tai ko noriu ir galiu atvirai pasakyti kaina tikrai reali.

 

2016.12.21 Jūratė V. iš Kupiškio - psirinkome juvelyrikainternetu.lt, nes radom tai, ko ieškojom - palankios kainos ir žiedų įvairovė. Patiko viskas. :)

 

2016.12.21 Deimantė V. iš Šakių raj. - pasirinkome juvelyrikainternetu.lt, nes kaina nesikandžioja ir skaičiau žmonių atsiliepimus, visi atsiliepimai buvo labai geri. :) Patiko aptarnavimas, kai iškilo man klausimai, visada atsakydavo, kad greitai gavau savo užsakymą ir prieš šventes pradžiūginot mane :) Dar karta ačiū jums :)

 

2016.12.14 Nepanoręs prisitatyti klientas - Čia kaina pasirodė patraukliausia ir logiškiausia.

 

2016.12.14 Ovidijus P. iš Prienų raj. - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes čia didelis pasirinkimas prekių. Viskas patiko.

 

2016.12.08 Irena Š. - pasirinkau, nes atradau internete, o reikėjo dovanos. Šiaip viskas kaip ir gerai, tik mažokas pasirinkimas, nėra daugiau komplektų, norėtusi, kad būtų tiesiog lankstesnės pasirinkimo galimybės.

 

2016.12.07 Rolandas Ch. iš Alytaus - čia didelis pasirinkimas, patiko malonus bendravimas.

 

2016.12.02 Nepanoręs prisistatyti klientas - ieškojome vestuvinių žiedų ir pasirinkome juvelyrikainternetu.lt, nes čia radome mums patinkantį variantą ir už prieinamą kainą. Viskas patiko: malonus bendravimas, aiškumas, viskas atlikta sutartu laiku.

 

2016.12.02 Tomas V. iš Plungės - Geros kainos. Viskas patiko ir tinklalapyje, o svarbiausia aptarnavime.

 

2016.12.02 Arvydas V. iš Mažeikių (užsisakė gyvendamas užsienyje) - Pirmą kartą naudojausi jūsų paslaugomis esu labai patenkintas. Viskas patogu ir paprasta.

 

2016.11.17 Laura B. iš Švenčionių raj. - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes čia kainos gana žemos palyginus su kitais pardavėjais. Priekaištų neturiu. Galbūt nepatogumų sukėlė tai, kad nebuvau informuota apie prekės pagaminimą ir paruošimą išsiųsti.

 

2016.10.26 Jolita N. iš Panevėžio - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes tik ten radau reikiamą prekę. Negavau jokios info kada bus prekė pristatyta.

 

2016.10.07 Algimantas M. iš Vilniaus - Geras aptarnavimas, geros kainos. Viskas labai patiko tinklalapyje, atsiliepė telefonu, el-paštu, bet dizainas skystokas pačios svetainės.

 

2016.10.03 Dobilė V. iš Jungtinės Karalystės (gaminosi vyrišką žiedą pagal spec. užsakymą) - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes galima uzsisakyti nuotoliniu budu ir kad yra galimybe atsiusti uzsakyta preke i uzsieni, kas man labai aktualu. Aptarnavimas labai kokybiskas, greitas ir patogus. Man labai svarbu, kad galima bendrauti internetu. Mano darbo valandos yra naktines, tai rinktis aptarnavima telefonu butu tiesiog neimanoma. Manau, kad Jusu paslaugos kaip tik yra labai siuolaikiskos, o juvelyro fantazija ir profesionalumas beribiai. Labai Jums noriu nuosirdziai padekoti uz preke, kuria isigyjau. Mano vyras buvo labai nustebintas ir yra patenkintas ziedu. As kai tik ji pamaciau, likau pati be zado (aisku geraja prasme). Prisipazinsiu, kad siek tiek nuo pat pradziu abejojau ir maniau, kad siek tiek rizikuoju, bet dabar zinau, kad Jumis galima visapusiskai pasitiketi. Tikrai nuosirdziai noriu Jums padekoti uz profesionalu, greita ir patogu aptarnavima, bei tiesiog atverta galimybe patikimai ir greit uzsisakyti norima preke, kuri pranoksta lukescius ir maloniai nustebina. Nezinau ar turite tinklalapi Facebook'e, manau Jums labai padetu. Siaip ar taip is mano puses visiems draugams ir pazistamiems mano rekomendacijos apie Jus garantuotos. :)

 

2016.09.22 Marius - Patogu! Puikus aptarnavimas, jokiu priekaistu!

 

2016.09.12 Eglė V. iš Kauno - Patiko ne masinės prekybos produkcija. Viskas patiko, greitas ir kokybiškais aptarnavimas.

 

2016.09.09 Ania - Jau antra karta pirkau, esu labai patenkinta ir prekemis ir aptarnavimu. Aciu jums labai. Geru pardavimu.

 

2016.08.05 Jelena K. iš Panevėžio raj. (vestuviniai žiedai) - labai patinka aptarnavimas, gražūs žiedai ir daug akcijų. Bendradarbiavimas puikus, viską aiškiai išaiškina, priekaištų neturiu.

 

2016.07.20 Renata B. iš Jungtinės Karalystės (vestuviniai žiedai) - Pasirinkome Juvelyrikainternetu.lt, nes cia zemiausios kainos, greitas aptarnavimas ir is atsiliepimu supratom, kad patikima. Ir likome labai nustebinti tokiu zaibisku ir kokybisku aptarnavimu, uzsisakeme vestuvinius ziedus birzelio 27d, o liepos 20d. ziedukai jau pasieke mus Anglijoje!!! Juvelyras maloniai bendraujantis ir patariantis kas geriau, praktiskiau klijantams. Daugiau nei 100% patikima!!! Aciu jums!!!

 

2016.07.15 Diana D. iš Visagino (vestuviniai žiedai) - Pasirinkau jus, nes man patiko žemos kainos. Viskas labai gerai, malonus aptarnavimas, užsakymas atliktas laiku.

 

2016.07.02 Neprisistatęs klientas - patiko aptarnavimas ir tiko kaina. Viskas patiko ir bendravimas ir aptarnavimas.

 

2016.06.30 Olga A. iš Vilniaus (auksinis moteriškas žiedas) - patiko viskas, kaina, darbas ir aptarnavimas. Ačiū jums, rekomenduosiu visiems pažystamiems.

 

2016.06.18 Raimonda Z. iš Kelmės (vestuviniai žiedai) - pasirinkau juveyrikainternetu.lt, nes patiko kainos ir kokybės santykis. Aptarnavime patiko viskas, į visus klausimus buvo atsakyta.

 

2016.06.15 Deimantė Š. iš Klaipėdos (vestuvinia žiedai) - pasirinkau juveyrikainternetu.lt, nes žemos kainos ir gera gaminių kokybė. Patiko greitas ir kokybiškas aptarnavimas.

 

2016.06.10 Rimgaudas V. iš Šilalės (vestuviniai žiedai) - pasirinkau juveyrikainternetu.lt, nes čia patrauklios kainos. Viskas patiko.

 

2016.05.28 Vytautas K. iš Šiaulių (vestuviniai žiedai) - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt tik pagal kainą ir atsiliepimus. Negalima sekti užsakymo būklės, rodo tik priimta, bet ne vykdoma ar įvykdyta. Bet visa pilna info gavau el. paštu, tad viskas tvarkoje. Siūlau prie šios anketos pridėkite galimybę klientams atsiųsti savo nuotraukas su jūsų dirbiniais, tarkim jaunavedžių rankos su jūsų žiedais. Tiems, kurie pasidalins nuotraukomis, galite pasiūlyti simbolinę nuolaidą sekančiam pirkimui.

 

2016.05.27 Beata B. iš Vilniaus (vestuviniai žiedai) - Čia žemos kainos. Viskas gerai, greitas ir kokybiškas aptarnavimas.

 

2016.05.19 Inga B. iš Vilniaus (vestuviniai žiedai) - Pasirinkimą lėmė įvairių žiedų, tiksliau nestandartinių žiedų pasirinkimas, bei priimtina kaina. Ieškojome vestuvinių žiedų, bet norėjosi išskirtinių. Viskas patiko. Žiedus gavome numatytame termine. Kokybė nenuvykė.

 

2016.04.28 Svetlana T. iš Vilniaus (vestuviniai žiedai) - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes čia mažos kainos, malonus aptarnavimas, puiki gautų prekių kokybė. Viskas patiko.

 

2016.04.22 Amber iš Airijos (auksinė grandinėlė) - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes čia aukso dirbiniai už prieinamą kainą. Patiko aptarnavimas, bendravimas su klientu.

 

2016.04.07 Audrius A. iš Ukmergės (gaminosi auksinę grandinėlę) - Patiko tinklalapio apipavidalinimas. Aiški informacija. Viskas gerai su tinklalapiu, aptarnavimas taip pat liuks. Kas buvo neaišku - paaiškino. Juvelyras pats skambino kelis kartus, tikslino duomenis. Padarė greitai, gražiai ir gerai, tiesa sakant, nesitikėjau, kad bus būtent taip, kaip norejau. Pats meistras atvežė į kitą miestą dykai!
Žodžiu, pasakė - padarė! 10 balų! Rekomenduoju.
P.S. Čia mano asmeninė nuomonė ir patirtis, o neužsakyta reklama!

 

2016.04.06 Erika S. iš Jungtinės Karalystės - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, kadangi labai patiko žiedukų modeliai, kainos labai prieinamos. Viskas labai patiko. Bendravimas, informacijos pateikimas, apmokėjimo būdai, prekės pristatymas. Viskas be priekaištų.

 

2016.02.06 Romualdas R. iš Klaipėdos - Čia daug pavyzdžių, prieinama kaina. Aptarnavimas geras, pristatymas laiku. Radome viską kas mus domino.

 

2016.02.05 Marius P. iš Airijos (gaminome auksinę vyrišką grandinėlę) - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes patiko gaminiai ir puikiai atliktas darbas. Tinklapyje tikrai yra gražių dirbinių. Aptarnavimas 100% liksite patenkinti.

 

2016.01.21 Edvidas D. iš Vilniaus - čia gera kaina, patogu, geras aptarnavimas, gera kokybė. Patiko, kad operatyviai reaguoja į kiekvieną kliento norą.

 

2015.12.28 Gerda Č. iš Klaipėdos - Labai patiko aptarnavimas, greiti atsakymai! Patiko, kad rupinasi jog greiciau gautumem preke, greiti atsakymai.

 

2015.12.14 Julija A. iš Kauno - Juvelyrikainternetu.lt pasirinkome dėl tuo metu galiojančios patrauklios kainos norimam žiedų modeliui. Bet labiausiai įsigyti gaminius paskatino tai, jog juvelyro dirbtuvės yra įsikūrusios šalia mūsų gyvenamosios vietos :) Galėjome pasimatuoti pagamintus žiedus ir iškart vieną jų padidinti. Patiko, jog maloniai bendravo telefonu administratorius ir atsakė į visus rūpimus klausimus. Vėliau sms žinutėmis ir elektroniniais laiškais buvo suteikta informacija apie žiedų gamybą/atsiėmimą. Patiko tai, jog žiedams pagaminti buvo suteiktas 3 savaičių terminas, tačiau žiedus pagamino per 1 savaitę.

 

2015.12.04 Karolina P. iš Klaipėdos - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt dėl kainos ir kokybės. Gavus prekę likau nenusivylusi. Viskuo esu patenkinta.

 

2015.11.09 Rasma G. iš Lazdijų raj. - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes čia gera kaina. Patiko gaminimo laikas, kokybė, patarimai.

 

2015.10.20 neprisistatęs klientas - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes mano antra pusė sako, kad internetu pigiau. Kol kas niekas neužkliuvo, kad būtų galima teikti, kad kažkas nepatiko. Ko ieškojome tą radome, todėl nemanau, kad kažko trūksta.

 

2015.10.02 nepanorėjęs prisistatyti klientas - Patiko platus asortimentas, patrauklios kainos. Patiko greiti, aiškūs ir išsamūs atsakymai į klausimus, saugus prekių pristatymas į namus,
priekaištų neturime.

 

2015.09.16 Vilma iš Vilniaus - Greitai atlieka užsakymus, prieinamos kainos. Tikrai likome patenkinti. Sėkmės darbuose!

 

2015.09.10 Inga B. iš Klaipėdos - Palyginus su kitais pardavėjais kainos yra labai patrauklios. Jeigu aš užsakinėčiau vestuvinius žiedus savo mieste tai man kainotų 100 eurų brangiau. Viskas labai patiko. Gal tinklapis galėtų būti truputį patrauklesnis, o dėl aptarnavimo jokių priekaištų. Viskas pakankamai aiškiai surašyta, o jeigu atsiranda papildomų klausimų pardavėjas kruopščiai išaiškina tiek telefonu tiek elektroniniu paštu. Sėkmės jūsų versle!

 

2015.09.04 Edita V. iš Vilniaus - pasirinkome juvelyrikainternetu.lt, nes čia rasta prekė atitiko norą. Patiko siūlomos prekės ir aptarnavimas.

 

2015.08.20 Edita U. iš Tauragės - patiko prekės, puikus ir greitas aptarnavimas. Viskas patiko, mandagus bendravimas. Šiaip ko man reikėjo visko radau.

 

2015.07.23 Asta M. iš Radviliškio - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, todėl, kad labai patogu, platus pasirinkimas ir greitas prekių pristatymas. Mandagus bendravimas telefonu. Viskas patiko.

 

2015.07.22 Nenorėjęs prisistatyti klientas - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes patogu nusipirkti norimą gaminį neišeinant iš namų.

 

2015.06.25 Nenorėjęs prisistatyti klientas - Pabandėme, labai patiko ir aptarnavimas ir žiedukai! Pirmai pasiskambinau telefonu, gavau išsamią informaciją ir patarimus. Reikėjo mums skubiai ir tai įgyvendino :) Ačiū!

 

2015.06.01 Erika D. iš Vilniaus - Prieinamesnės kainos, palyginus su kitais pardavėjais. Nesusidūrėm su problemomis, viskas sklandžiai. Labai patiko greiti atsakymai el. paštu, nustebino, kaip viskas operatyviai vyksta.

 

2015.05.28 Laura T. iš Pasvalio - Čia radau tai, ko ieškojau. Prekė tiko ir patiko. Patiko asortimentas, prekių pateikimas, suskirstymas grupėmis. Smagu rasti lietuvių autorinių darbų ir, kad galima derinti bei pakeisti atskirus dirbinių elementus.

 

2015.05.22 Edvardas (vyriška auksinė grandinėlė) - Nemažas pasirinkimas siūlomų prekių, išsamūs jų aprašymai. Lanksti prekių pirkimo sistema, ir patikima, kuo iki šiol abejojau. Malonus bendravimas nuo Juvelyrikainternetu atstovo iki prekę pristačiusio kurjerio.

 

2015.05.12 Donatas iš užsienio - Geras aptarnatimas. Patiko tai, kad prekė gaunama laiku ir tai, kad galima susitarti dėl mokėjimo būdo.

 

2015.05.06. Valentinyte - Sveiki. Noriu pasidalinti gera patirtimi perkanat šioje internetinėje parduotuvėje. Pirkome su antrąja puse vestuvinius žiedus. Pirmiausia dėmesį patraukė patrauklios kainos ir nuolaidos, vaizdingos prekių nuotraukos ir didelė pasirinkimo įvairovė, nes galima keisti tiek aukso spalvą, akmenukus ir jų dydį (jei žieduose jie yra)... didelė laisvė renkantis ir ieškant labiausiai patinkančio varianto. kontaktuojant internetu tiksliai ir aiškiai buvo bendraujama, pateikiami įvairūs galimi variantai prieš darant žiedus, kad būtų ne tik gražu bet ir priimtina kainos atžvilgiu. žiedai buvo pagaminti ir atėjo per tą laikotarpį, koks buvo nurodytas, o realybėje dar gražesni. labai patikima nes suteikiama 10 metu garantija, o tiek auksas ir deimantukai patvirtinti ir sertifikuoti. Manau čia sugryšiu jau ne kartą. labai dėkoju :cool::starhit:

 

2015.04.20 Nepanoręs prisistatyti klientas - Patiko kainos. Patiko bendravimas, aptarnavimas, pristatymo būdas.

 

2015.04.11 Raimundas Š. iš Klaipėdos (pirko vestuvinius žiedus) - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes patiko žiedų modelis. Patiko operatyvumas. Nieko netrūko.

 

2015.03.27 Aušra iš Klaipėdos (pirko vestuvinius žiedus KAV056) - gera kaina, puikus aptarnavimas!! Viskas labai patiko, malonus bendravimas, puikus aptarnavimas. Atsakė į visus rūpimus klausimus ir davė patarimų.

 

2015.03.02 Arminas iš Londono (iš savo aukso gaminosi grandinėlę ant kaklo) - Radau jus internete ir pasirinkau, nes padarėte tai ko kiti nedaro. Atsiunčiau auksą, o grįžęs atostogų tik išlipęs oro uoste galėjau užsidėti grandinėlę ir džiaugtis. Labai patogu ir kainos žemesnės nei kitur. Rekomenduoju visais 200 procentų. Į visus klausimus atsakymai aiškūs ir malonūs. Kiti atsako taip arba ne ir suprask kad nori.

 

2015.02.27 Irena K. iš Panevėžio (pirko vestuvinius žiedus KAV058) - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes mums buvo priimtina kaina ir kokybė. Ačiū Jums. Patiko labai operatyvus aptarnavimas, dėmesys klientui, išsamus paaiškinimas-patarimas. O gavus žiedus labai nustebino jų aukšta kokybė, dizainas. Kadangi buvo gaminti iš dviejų spalvų aukso, tai labai gražiai padarytas perėjimas iš vienos spalvos į kitą. Labai dailūs, elegantiški. Tikrai daug kartų gražesni nei nuotraukoje (nors nuotraukoje irgi labai gražūs).

 

2015.02.10 Aleksas iš Kauno - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes čia normalios kainos. Patiko, kad paskambino ir pasitikslino būtent ko noriu.

 

2015.01.31 Inga iš Marijampolės - pasirinkome juvelyrikainternetu.lt, nes radom patinkančius žiedus patrauklia kaina. Aptarnavimas - puikus! Konsultavo užsakinėjant. Atsiuntė laiku, žiedai labai labai patiko. Mano nuomonė - netrūksta nieko.

 

2015.01.30 Virginijus Š. iš Kauno - Patiko aptarnavimas ir užsakymo paprastumas bei super greiti atsakymai į klausimus emailais, tikslumas, greitumas ir kokybiškas aptarnavimas. Viskas super, asortimentas manau laikui bėgant plėsis, tai nieko kaip ir netrūksta. Foto norėčiau, kad daugiau būtų, bent kelios ir didesnės rezoliucijos (prie vienų prekių yra prie kitų nėra), nes manau, kad tai yra ypač svarbu perkant ar užsisakant internetu, kai negalima gyvai pamatyti, todėl manau, kad išspręndę šitą klausimą būsite vieni geriausių lankomų ir pelningiausių internetinių svetainių Lietuvoje.

 

2015.01.03 Renata K. - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes radau internete ir viskas patiko, viskai labai aiškiai.

 

2015.01.02 Gitana J. iš Alytaus - Patiko jūsų gaminiai, kurių kainos tikrai nėra didelės, komentarus paskaitę žmonių atsiliepimus nusprendėme pas jus pirkti. Malonus pardavėjas, pristatymas greitas mes džiaugiamės jūsų pagaminta grandinėle, kurią pristatė į namus. Vyrui buvo gera dovana kalėdų proga. Mes tikrai dar pirksime pas jus. Ačiū.

 

2104.11.19 Asta J. iš Airijos - Gyvenu Airijoje, tai visu pirma man aktualu tai kad siuncia i uzsieni norima preke, ir labai super malonus aptarnavimas, tikrai esu patenkinta ir įsigytu gaminiu ir aptarnavimu, kokybe ir prieinama kaina. Dar karta didelis dekui jums.

 

2014.11.17 Jovita B. iš Prienų - Juvelyrikainternetu.lt pasirinkau, nes nebuvo laiko važinėti po parduotuves, o čia viskas aiškiai parodyta, išsirenki ir perki:) Viskas patiko, pasiūlė geresnį variantą nei buvau išsirinkusi, greitas pristatymas, nebuvo jokių nesklandumų.

 

2014.11.10 Aurimas J. iš Vilniaus - Ieškojome vestuvinių žiedų, dydžius žinojome o blaškytis po prekybos centrus beieškant nenorėjome. Čia radome ko reikia, viskas aišku, viskas laiku. Patiko, kad kelis kartus tiek prieš užsąkant žiedus, tiek juos užsąkius atsiliepė telefonu ir paaiškino. Patiko mandagus, bei tikslus bendravimas.

 

2014.11.07 - Neprisistatęs klientas - Ačiū už greitą pristatymą. Radau norimą prekę, taip pat greit atsakė į klausimą. Nereikėjo ieškot parduotuvėse, paprasta ir greita.

 

2014.10.09 - Neprisistatęs klientas - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes mums patiko vestuvinių žiedų modeliai, o taip pat girdėjom daug gerų atsiliepimų apie jūsų darbus. Viskas buvo tobula. Labai patiko, kad jūs paskambinote ir parekomendavote mums geresnį variantą, nei mes pasirinkome patys.

 

2014.10.09 - Neprisistatęs klientas - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes reikėjo gero kainos ir kokybės santykio. Kaina buvo nebloga, o kokybę apsprendė geri komentarai internete, bei gamintojo kreditinė informacija, kurią tikrinome prieš atikdami mokėjimą. Viskas taip operatyiai ir gerai, kad sunku kažką pasakyti.

 

2014.10.03 Vaida P. iš Šiaulių raj. - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes patiko auskarai su ametistu. Viskas gerai.

 

2014.10.02 Aleksandras L. iš Vilniaus - Įmonės lankstumas ir greiti atsakymai į visus klausimus + geros kainos. 2 žodžais - rūpestis klientu. Patiko viskas.

 

2014.07.28 Audronė A. iš Kauno - ieškojau konkretaus papuošalo ir radau tik jūsų svetainėje. Pageidaučiau daugiau nuotraukų, kad susidarytum pilnesnį vaizdą.

 

2014.07.18 Neprisistatęs pirkėjęs - didelis pasirinkimas už priimtiną kainą. Viskas ištikro patiko, malonus aptarnavimas, viską laiku gavome, esame tikrai patenkinti.

 

2014.07.11 Rasa T. iš Klaipėdos - kadangi buvo priimtina kaina ir geras, gražus gaminys, kuris mus sudomino. Manau, kad esame labai patenkinti operatyvumu ir patikimumu, šios įmonės. Pasirinkimas tikrai gana didelis, manau, kad galima išsirinkti sau patikusią prekę, už priimtiną kainą.

 

2014.07.09 Monika J. iš Šiaulių raj. - pasirinkau šią juvelyrikos interneto parduotuvę, nes patogi, aiški interneto svetainė, kainos pasirodė nedideles. Patiko tai, kad labai greitai atsakomi el. paštą, aptarnavimas kokybiškas, malonus, mandagus.

 

2014.05.22 Justė S. iš Vilniaus - labai gražūs žiedukų modeliai :) Viskas gerai:).

 

2014.05.21 Neprisistatęs klientas - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt dėl kainos, čia daug pigiau nei parduotuvėje. Patiko, kad patarė, plačiau papasakojo apie perkamą prekę.

 

2014.05.19 Gintarė K. iš Vilniaus - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, todėl, kad prieinamos kainos lyginant su kitomis juvelyrikomis. Patiko prekių pasirinkimas, prieinama kaina, informatyvus, greitas ir kokybiškas aptarnavimas.

 

2014.05.14 Andrius K. iš Molėtų - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes nėra daug elektroninių parduotuvių, kuriose rastum būtent to ko tau reikia. Visada norisi greitesnio pristatymo, bet suvokiama, kad ne viskas greitai pasigamina. Visa kita viskas puiku, rekomenduoju visiems.

 

2014.05.07 Tautvydas - man patiko svetainės dizainas, prekių gausa. Viskas gerai, pristatymas greitas, tik gal galėtumėte išsiūsti su dėžutėmis. Ko norėjau tą radau.

 

2014.04.06 Inga K. iš Vilniaus raj. - iš pradžių bijojome pirkti prekę internetu, kurios kaina gan didelė. Tačiau patikrinome, kad Jūsų internetinis puslapis yra saugus ir nusprendėme surizikuoti. Be to dar atsižvelgėme į mums priimtinas mažesnes kainas. Tikrai nenusivylėme - aptarnavimas puikus, pristatymas puikus ir preke likome patenkinti.

 

2014.04.01 Vilija B. iš Telšių raj. - sudomino didelis asortimentas ir gana prieinamos kainos. Patiko aiškios produktų nuotraukos, greitas aptarnavimas.

 

2014.02.13 Raimondas L. iš Plungės - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes ieškojau dominančio žiedo ir sudomino tinkama kaina bei greitas ir operatyvus bendravimas el. paštu. Patiko paslaugumas ir operatyvumas derinant pirkimo, siuntimo ir kitus klausimus.

 

2014.01.10 Alvyra V. iš Vilniaus - pasirinkau Juvelyrikainternetu.lt, nes čia radau ko ieškojau.

 

2014.01.09 Tomas S. iš Vilniaus - čia patogu atsiskaityti, nuostabaus grožio gaminiai. Ko ieškojau, tą radau.

 

2014.01.07 Violeta L. iš Lazdijų raj. - pasirinkau Juvelyrikainternetu.lt, nes ieškojau sau tinkamo papuošimo su man skirtu akmeniu. Nusiskundimų neturiu.

 

2013.12.12 Regina B. iš Kauno - Labai patogu, viską gali padaryti vietoje, mažesnės kainos nei parduotuvėje. Įsitikinau, kad patikima, ačiū. Aptarnavimas puikus, ačiū. Tobulėjimui ribų nėra...

 

2013.12.03 Darius - čia pigiausias variantas už gaunamą kokybę. Viskas patiko, nieko netrūksta.

 

2013.11.19 Nenorėjęs prisistatyti klientas - patiko puslapio dizainas ir turinio pateikimas. Aptarnavimas puikus, patiko.

 

2013.08.25 Loreta iš Pasvalio raj. - pasirinkome juvelyrikainternetu.lt todėl, kad tai pasirodė patogu ir kaina priimtina. Svetainė sukurta patogiai klientui, tik galėtų būti teikiama informacija apie visą užsakymo eigą ir išpildymą ir neregistruotiems klientams:) O šiaip tai viskas tiko ir patiko.

 

2013.08.14 Mantas Z. iš Vilniaus - žieduką gavau ir džiaugiuosi, kad pristatėte laiku. Esu patenkintas Jūsų darbu.

 

2013.07.25 Tomas L. iš Vilkaviškio - Viską vertinu 100 % ! Labai dėkoju už aukštą lygį ! Nuo šiol tapau jūsų amžinu kientu :)

 

2013.06.26 Justas iš užsienio - gyvename užsienyje ir tai buvo patogiausias būdas išsirinkti žiedus. Patiko bendravimas su klientais, greitas atsakymas i el. laiškus, greitas užsakymo įvykdymas.

 

2013.06.26 Neprisistatęs klientas - pasirinkau Juvelyrikainternetu.lt, nes patiko prekės ir aptarnavimas geras. Nusiskundimų neturiu.

 

2013.06.10 Gražina Ž. iš Vilniaus - pasirinkau Juvelyrikainternetu.lt dėl kainos. Patiko, kad labai greitai atsiliepė į klausimus. Pati svetainė atrodo nelabai patraukliai. Žiedas buvo daromas gan ilgai, bet kai paklausiau, pasakė, kad jei skubu, galima ir greičiau.

 

2013.06.03 Ričardas S. iš Jungtinės Karalystės - perskaičiau gerus atsiliepimus ir patiko gaminiai. Labai greitas aptarnavimas - nuo sumokėjimo iki prekės gavimo nepraėjo nei savaitė, o aš juk gyvenu UK!

 

2013.06.02 Neprisistatęs klientas - pasirinkau Juvelyrikainternetu.lt, nes kaina ir kokybė atitiko mūsų poreikius. Viskas buvo labai gerai, greitai reaguojama į laiškus ir visus pakeitimus.

 

2013.05.24 Jolita V. iš Anykščių - didelis pasirinkimas, mandagus aptarnavimas.

 

2013.05.08 Aida S. iš Kauno - pasirinkau Juvelyrikainternetu.lt, kadangi originalios prekės. Viskas buvo labai super. Sakyčiau žaibiškas aptarnavimas.

 

2013.04.30 Romas P. iš Klaipėdos - pasirinkau Juvelyrikainternetu.lt, nes geros kainos ir kokybė.

 

2013.04.20 Neprisistatęs klientas - Internetu pigiau ir paprasčiau, gali greitai rasti tai ko nori ir už gerą kainą. Manau, jog kaina tikrai yra vienas iš pagrindinių kriterijų, kodėl internetu geriau plius atveža tiesiai tau į namus.

 

2013.04.18 Neprisistačiusi klientė - Žiedus rinkausi ir parduotuvėse, ir elektroninėje erdvėje. Jūsų portale radau būtent tokius žiedus, kokių ir norėjau. Žiedų kaina maloniai nustebino, todėl papildomai dar galėjau užsisakyti natūralų deimantuką moteriškam žiedui. Užsakymą pateikiau per portalą, nereikėjo niekur važiuoti ir gaišti laiko. Kelis kartus rašiau klausimus portalo administratoriui - atsakymus gavau labai greitai ir net ne darbo metu :) Žiedus gavau per kurjerį, likau labai patenkinta. Dėkoju Jums už greitą ir kokybišką darbą :) Tinklapyje informacija pateikiama aiškiai, tik būtų gerai padaryti galimybę užsisakant žiedų porą įrašyti ir moteriško, ir vyriško žiedų dydžius ir komentarus apie kiekvieną žiedą (šiuo metu galima nurodyti tik vieno žiedo dydį, informaciją apie antrą žiedą pildoma komentaruose).

 

2013.04.15 Karolina - priimtinos kainos, puiki komunikacija. Patiko detalus bendravimas tariantis dėl prekės.

 

2013.04.04 Vaidas P iš Vilniaus - pasirinkau Juvelyrikainternetu.lt, nes tai buvo pardavėjas, kuris turėjo reikiamą prekę. Patiko tai, kad prekės nuotrauka tikrai atitiko ją realybėje.

 

2013.03.28 Audronė G. iš Vilniaus - labai patogu užsakymą atlikti būnant namie. Puikiai aptarnavo, maloniai atsakoma į rūpimus klausimus.

 

2013.03.21 Sigita B. iš Gargždų - pasirinkau Juvelyrikainternetu.lt, nes pas jus prekės buvo pigesnės nei kitur. Patiko, kad visuomet buvo galima susisiekti telefonu.

 

2012.02.28 Dovilė P. iš Vilniaus - pasirinkau Juvelyrikainternetu.lt, nes kaina už vestuvinius žiedus priimtinesnė nei juvelyrikos salonuose. Aptarnavimas tikrai malonus ir greitas, tačiau užsakymas šiek tiek vėlavo, nors konkretaus termino nebuvo tartasi.

 

2013.02.21 Viktoras G. iš Norvegijos - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes šiame internetiniame puslapyje radau būtent tai ko ieškojau. Kituose puslapiuose, visos prekės identiškos, o aš esu toks žmogus, kad aš visada renkuosi kažką išskirtinio. Viskas labai gerai.

 

2013.02.18 Gintarė K. iš Vilniaus - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes radau tai ko ilgai ieškojau ir dar su didele nuolaida :) Nesusidūriau su jokiais nepatogumais ar pan. - užsakiau, gavau pranešimą, kad užsakymas priimtas, kitą dieną buvau informuota telefonu, jog jau galiu atsiimti.

 

2013.02.13 Neprisistatęs klientas - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes pakankamai pigu, kokybiška bei originalios, įdomesnės prekės. Patinka greitas ir nemokamas pristatymas, sąžiningi prekybininkai. Bet... Prie kai kurių prekių aprašymo trūksta informacijos, kaip pavyzdžiui, tikslesnių išmatavimų, nuotraukų įvairesniais kampais (priekis, užpakalis, šonai).

 

2012.12.29 Lina T. iš Kretingos - ieškojau auskariukų su topazu, šis akmuo neša sėkmę, turtą ir kt. Tokiu būdu radau Jūsų įmonę. Patiko nuoširdus bendravimas ir elektroniniu paštu ir telefonu. Ypač man patiko tai, kad aš užsimaniau auskarų su topazu likus savaitei iki naujų metų. Iš įmonės pusės buvo stengiamasi įvykdyti užsakymą iki gruodžio 31 d. Labai nustebau gavusi siuntinuką gruodžio 29 d.

 

2012.12.13 Arūnas M. iš Jurbarko - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes nereikia vaikščioti po parduotuves ir kainos patrauklios. Tinklalapis puikus, aptarnavimas taip pat.

 

2012.11.28 Kristina Z. iš Skuodo - dailūs papuošalai, prieinama kaina, nemažas pasirinkimas. Puikus aptarnavimas.

 

2012.11.20 Milda M. iš Plungės raj. - malonus ir greitas aptarnavimas. Aš sužavėta savo gauta preke. Ačiū.

 

2012.11.15 Lina M. iš Trakų - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes čia radau ilgai ieškotą daiktą. Bendravau e-paštu, viskas buvo gerai.

 

2012.10.20 Judita M. iš Radviliškio - tik pas Jus radau tokį dirbinį kokio norėjau ir ieškojau. Neturiu neigiamų komentarų.

 

2012.10.04 Aušra J. iš Kauno raj. - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes tiesiog dukrai ieškojau dovanos, būtent aukso gaminio. Patiko greitas atsakymas į užklausas ir greitas prekės pristatymas.

 

2012.10.03 Vaidas R. iš Švedijos - pirkau čia ir anksčiau, tiko sąlygos. Netenkina, kad nėra lojalumo nuolaidų sistemos. Patiko greitas aptarnavimas, išsamūs atsakymai į užduotus klausimus.

 

2012.09.23 Neprisistatęs klientas - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes suviliojo kaina, daug pigiau nei už tokį patį gramų kiekį mokėtum parduotuvėje. Pirkau pirmą kartą, viskas labai patiko, viskas labai aiškiai ir išsamiai nurodyta, patiko greitas pagaminimas ir pristatymas į namus, atitiko dydžiai.

 

2012.09.20 Neprisistatęs klientas - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes čia plačiausias prekių asortimentas. Viskas patiko. Galėtų būti daugiau paieškos pjūvių.

 

2012.09.02 Rasa M. iš Šiaurės Airijos - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes čia prieinama kaina ir gera kokybė, tikrai rekomenduosiu pažystamiems.

 

2012.08.29 Vitalija R. iš Klaipėdos - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, kadangi buvo pigiau nei kitose internetinese svetainese bei juvelyrikos parduotuvese. Nepatiko, kad prisiregistravus vangiai vartosi puslapiai. Aptarnavimas - malonus.

 

2012.08.22 Nenorėjęs prisistatyti klientas - Teigiami komentarai paskatino pasinaudoti Jūsų paslaugomis ir pataikiau ten kur reikia. 10 balų. Aptarnavimas geras, telefonu bendrauja be išvedžiojimų ir aiškiai pasako kokia situacija.

 

2012.07.30 Toma iš Kauno - Gausus juvelyrinių gaminių pasirinkimas už priimtiną kainą. Nieko netrūko, radau tai ko ieškojau.

 

2012.07.27 Vitas iš Vilniaus - Patiko žiedai ir tiko kaina. Juvelyras nepatingėjo atsakyti į visus iškilusius klausimus. Tinklalapyje patiko kad yra kainos. Aptarnavimas tikrai labai puikus. Pirkti žiedus internetu buvo labai nedrąsu, bet pardavėjas labai viską smulkiai ir suprantamai paaiškino. Pristatymas taip pat puikus, pristatė tiesiai į namus. Kas galiausiai nustebino, kad išpakavus siuntinuką jame radau dar keletą lt. Nes gaminys gavosi truputį lengvesnis nei turėjo būti. Tikrai toks sąžiningumas nustebino.

 

2012.07.21 Irena iš Klaipėdos raj. - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes tenkina kainos. Viskas patiko, labai greit atsiuntė, tikrai dar pasinaudosiu.

 

2012.07.12 Rasa iš Zarasų - visų pirma, kad radome patinkančius žiedus už tikrai prieinamą kainą, ir internetu būnant užsienyje ar kažkur kitur visada galima užsisakyti. Patiko, kad maloniai bendrauja, greitas atsakymas į elektroninį paštą (nes mes tik taip galėjome bendrauti) :) Parašė tikslią datą kada pristatys, bet mums buvo per vėlu tai paklausė datos ir padarė tai datai kuriai mums buvo patogu, labai šaunuoliai. Esam labai patenkinti ir dėkingi :)

 

2012.07.07 Iveta iš Marijampolės - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes čia išskirtinės prekės, kitokios nei kitur. Viskas patiko, nes nereikia niekur eiti iš namų. Aš vedžiau sidabro gaminiai ir išmetė daug gaminių, bet pasirinkau būten Jus, nes pas Jus įdomesni papuošalai ir netokie kaip kitur ant to pačio kurpalio visi padaryti ir kainos prieinamos.

 

2012.06.08 Eglė iš Kauno - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes patiko asortimentas, jis įvairus. Tinklalapis aiškus ir suprantamas.

 

2012.05.28 Nenorėjusi prisistatyti klientė - Pasirinkome šią įmonę, nes parekomendavo draugai, čia tikrai geri darbai ir priimtinos kainos kiekvienam. Konsultantas, ar juvelyras, tiksliai negaliu pasakyti su kuo bendravome elektroniniu paštu, viską išsiaiškino, mūsų poreikius labai tiksliai ir išpildė 100 procentų savo darbą. Viskuo esame patenkinti, ypač gautais vestuviniais žiedais.

 

2012.05.11 Edita iš Utenos - Viena iš priežasčių yra ta, jog apie Jūsų įmonę sužinojome iš pažįstamų, draugų, o svarbiausias kriterijus buvo tas, jog ieškojome kokybiškų bei patikimų paslaugų. :) Tinklapyje patiko tai, jog viskas yra išdėstyta suprantamai ir aiškiai, konkrečiai. Aptarnavimas sužavėjo tuo, kad buvo lengva, greita, paprasta ir malonu bendradarbiauti. :))) Mes esame taip patenkinti tiek šios įmonės bendradabiavimu su klientais, tiek gautomis prekėmis, jog tikrai bus neįmanoma pamiršti šios juvelyrikainternetu.lt svetainės :)))

 

2012.04.16 Elzė iš Vilniaus - Pasirinkau atsitiktinai, įvedus paiešką apie vestuvinius žiedus iš balto aukso. Iš tiesų, tik norėjau apsižvalgyti kokios kainos, tačiau paskambinus labai patiko profesionalo požiūris ir žinios. O gauti žiedeliai viršijo lūkesčius, labai kokybiški ir dailūs, ir nebrangūs. Tinklalapis tvarkingas, aiškus. Tik gal dizainas senamadiškas :) Atrodo mažiau profesionalus, nei patys darbai ir produktai.

 

2012.04.04 Renata iš Zarasų - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt todėl, kad vestuvių dienai norisi kažko tai naujo nei visų kitų žmonių.

 

2012.03.18 Vita iš Kauno - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes neblogas kainų ir kokybės santykis, patogu pirkti. Patiko informacijos pateikimas, greitas ir nemokamas pristatymas. Nepatiko, kad tos informacijos neradau puslapyje, o reikėjo skambinti.

 

2012.03.15 Dolita iš Italijos - Mums reikėjo vestuvinių žiedų į Italiją, tad pasirinkom juvelyrikainternetu.lt todėl, kad mažai juvelyrų Lietuvoje, sutinkančių savo produktus siųsti į užsienį. Taip pat tiko kainos ir užsakymo atlikimo tempai. Patiko malonus ir operatyvus bendravimas su įmonės administratoriumi. Į visus iškilusius klausimus buvo greitai atsakoma, suteikiama visa pageidaujama informacija. Patiko, kad žiedai buvo pagaminti ir atsiųsti laiku; puikiai tiko dydžiai.

 

2012.02.27 Rasa B. iš Vilniaus - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes labai greitas ir malonus aptarnavimas bei tikrai neaukštos kainos. Rašau 10 balų iš 10-ies už aptarnavimą (asmeniškai sakau didelį ačiū Administratoriui, nes atsakymus paštu gaudavau operatyviai ir jie išties buvo aiškūs ir išsamūs) ir tiek pat balų už galutinę prekės išvaizdą. Manau visko pakankamai. O jei kažko reikia specifinio, tai visada galima paaiškinti, ko norima ir rezultatas tikrai Jūsų nenuvils. Manau, bendravimo elektroniniu paštu ir telefonu visiškai pakanka, kad įvyktų ʺsusikalbėjimasʺ :) Jei pamirščiau tikslų svetainės adresą, įvesčiau Google laukelyje - ʺnuolaidos juvelyriniams dirbiniamsʺ, nes pas Jus tikrai visada būna kažkuriai dirbinių grupei nuolaidos.

 

2012.02.22 Nenorėjęs prisistatyti klientas - ieškojom klasikinių vestuvinių žiedų už logišką kainą, tradicinėse parduotuvėse antkainiai tikrai per dideli, o iš čia gavus prekę išvaizda ir kokybė tikrai nenuvylė.

 

2012.02.17 Deimantė S. iš Klaipėdos raj. - pasirinkome juvelyrikainternetu.lt, nes pigiau, patogiau ir sutaupai laiko. Patiko greitas pristatymas, tik nepatiko, kad kurjeris nesusisiekė su manimi prieš pristatydamas prekę.

 

2012.02.16 Virginija S. iš Klaipėdos - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes auginu mažą dukrytę ir negaliu bet kada išbėgti į prekybos centrą :) Tinklalapiui priekaištų neturiu.

 

2012.02.10 Edita E. iš Tauragės - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes patiko Jūsų turimos prekės, greitas aptarnavimas. Manau, kad viskas jūsų tinklalapyje gerai, gal tik pasigedau didesnio auskarų ir žiedų pasirinkimo.

 

2012.02.01 Siga L. iš Pasvalio - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes tai vienintelė internetinė parduotuvė, kurioje radau žiedą su lazuritu. Bendravom per el. paštą, aptarnavimas labai malonus. Pageidaučiau, kad nuolatiniams pirkėjams taikytumėte dar didesnes nuolaidas.

 

2012.01.03 Rasa iš Vilniaus - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes patiko siūlomi gaminiai, tiko jų kaina. Viskas patiko, buvo netgi geriau nei tikėjausi. Asortimentas galėtų būti platesnis, bet jo stoką kompensuoja visapusiškas poreikių įgyvendinimas ir įsiklausymas į kliento pageidavimus. Mane labai nudžiugino juvelyro skambutis, kurio metu aptarėme pakeitimus.

 

2011.12.21 Audra iš užsienio - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes gyvenu užsienyje, o užsienyje auksas brangus - Lietuvoje kaina prieinama. Ieškojau informacijos internete ir radau jūsų puslapį. Patiko viskas - pristatymas laiku, greitai buvo atrašoma į el. laiškus.

 

2011.12.20 Mantas K. iš Vilkaviškio raj. - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes radau pirmame googles puslapyje.

 

2011.12.19 Renata I. iš Tauragės - čia greitas, patogus, o svarbiausia pigus juvelyrikos užsakymo būdas. Jokių priekaištų neturiu nei dėl užsakytų prekių kokybės, nei dėl aptarnavimo. Aptarnavimas buvo puikus.

 

2011.12.17 Nenorėjęs prisistatyti klientas - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes čia didesnis nei kitur juvelyrinių dirbinių pasirinkimas su įvairiais akmenimis, kristalais ir t.t. Patiko viskas ir džiugu, kad greitai pristatote prekes.

 

2011.11.14 Gediminas K. iš Kauno - patogu, nes yra foto su kainomis. Šiaip viskas gerai, gal tik trūksta mažų, pvz.: vaikams, auskariukų.

 

2011.10.24 Lina F. iš Danijos - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes patiko kainos, kokybės ir aptarnavimo santykis. Patiko greitas ir išsamus atsakymas elektroniniu paštu. Norėtūsi didesnio sužadėtuvių žiedų asortimento, taip pat didesnio auksinių auskarų bei žiedų pasirinkimo.

 

2011.09.17 Gražina J. iš Šilutės - viskas puiku, viskas patiko.

 

2011.09.06 Rūta L. iš Šiaulių - patiko gaminių nomenklatūra, kaina ir žinoma aptarnavimas. Patiko, kad praneša kada atveža, kad yra problemų su tiekimu, kad galima apmokėti po pristatymo. Kad viskas tikrai gerai.

 

2011.08.26 Andzej J. iš Vilniaus raj. - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes čia didelis prekių pasirinkas ir prieinamos kainos. Patiko absoliučiai viskas, pristatymas iš tiesų geitas ir geros prekės. Pasigedau didesnio sidabrinių vyriškų žiedų asortimento.

 

2011.08.19 Viktorija - prieinamos kainos, platus pasirinkimas, geras aptarnavimas. Patiko greitas pristatymas.

 

2011.08.17 Sandra U. iš Norvegijos - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt nes jie turi elektroninį katalogą. Patiko išsamūs ir greiti atsakymai į klausimus. Trūksta vyriškų grandinėlių.

 

2011.08.07 Vytautas iš Plungės raj. - kainos čia buvo mums priimtiniausios. Viskas OK. Trūksta graviravimo paslaugų pavyzdžių. Realioje parduotuve mačiau labai gražiai išgraviruotus raštus ant klasikinių vestuvinių žiedų. Tokios paslaugos pas jus neradau.

 

2011.08.03 Nenorėjęs prisistatyti klientas iš užsienio - pasirinkome juvelyrikainternetu.lt dėl patogumo kadangi gyvename užsienyje. Patiko malonus bendravimas - susirašinėjimas el. paštu, į rūpimus klausimus buvo atsakoma greitai ir maloniai. Norėtūsi didesnio prekių asortimento.

 

2011.07.10 Giedrė D. iš Vilniaus - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt nes labai patogu ir greita. Asortimente trūksta auksinių grandinėlių.

 

2011.06.30 Paulius iš UK - kainos Lietuvoje daug geresnės nei užsienyje.

 

2011.05.27 Nenorėjęs prisistatyti klientas - Radau patikusią prekę. Patiko greitas pristatymas ir mandagus aptarnavimas.

 

2011.05.27 Laima N. iš Klaipėdos raj. - pasirinkome, nes kaina buvo palankiausia mums, o ir draugų rate buvo pirkusių iš šios el. parduotuvės, tad kokybę taip pat jau žinojome. Mūsų atveju mes net neturėjome žiedų foto, bet iš nupasakojimo juvelyras padarė tai ko mes ir norėjome. Vizualiai parduotuvėje pateiktos prekės gražu, bet norėtūsi, kad paspaudus ant pvz.: vestuvinių žiedų, vienas paveiksliukas būtų kaip jie atrodo "gyvai" ant rankos. Dar visai būtų gerai, kad būtų galima kiekvienam didžiąjame Lietuvos mieste juos pamatyti gyvai, ar net pasimatuoti.

 

2011.05.26 Egidijus N. iš Panevėžio - patikima ir patogu. Užsakiau jau antrą vestuvinių žiedų porą - sau ir dukrai. Tik pamiršo perspėti, kad jau pagamino.

 

2011.04.29 Giedrė M. iš Šiaulių raj. - man patiko jūsų svetainės naudojimas, lengva suprasti meniu, ieškoti prekės. Atrodo patikima ir saugu naudotis. Prieinamos kainos ir radau ko ieškojau. Patiko tai, kad greitai atsakoma į užduodamą klausimą, kad galima susitarti dėl užsakymo, kad yra pasirinkimo galimybių.

 

2011.04.12 Violeta B. iš Tauragės raj. - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes patiko vestuvinių žiedų modeliai, prieinama kaina. Patiko jūsų bendravimas, aptarnavimas, neturime jokių priekaištų.

 

2011.03.31 Valdas - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes tik pas jus radau tai ko ieškojau. Ir iš draugų esu girdėjęs apie gerą ir greitą jūsų aptarnavimą. Labai buvo šaunu tas, kad kai aš internetu padariau užsakymą, iš karto gavau atsakymą el. paštu. Kas liečia aptarnavimą jis 10 balų greita, šaunu ir labai mandagus. Tik norėtūsi rasti auksinių vyriškų pakabukų su įvairiais akmenimis. Šiaip kiekvienam žmogui yra skirta skirtingas akmenukas.

 

2011.03.22 Jovita J. iš Alytaus raj. - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes čia didelis pasirinkimas auskarų. Be to gyvenu kaime, todėl daug ką perku internetu, taip pigiau ir patogiau, nereikia į didmiestį važiuoti. Nepatiko, kad kai kurių auskarų nematyti koks užsegimas, reikėtų daugiau nuotraukų įdėti.

 

2011.03.21 Violeta K. iš Kauno - Jūsų tinklalapyje radau ilgai ieškotą prekę. Servizas puikus - prekę gavau labai greitai, prekės kokybė atitiko mano lūkesčius. Be to labai patiko, kad už prekę galima atsiskaityti ją gavus.

 

2011.03.21 Justina B. iš Kauno - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, todėl, kad radau įdomių gaminių geromis kainomis. Patiko greitas pristatymas ir suteikiamos apmokėjimo sąlygos. Trūksta kai kurių žiedų dydžių įvairovės.

 

2011.02.23 Nenorėjusi prisistatyti klientė - pasirinkau jus nes galima pigiai įsigyti papuošalų, nereikia mokėti už atvežimą. Užsakyme buvau suklydusi adresą, parašiusi jums greitai sureagavot, malonu, kad taip rūpinatės klientu. Pageidaučiau daugiau moteriškų apyrankių.

 

2011.01.14 Kęstutis J. iš Vilniaus - 1. Labai patogu. Nereikia stumdytis eilėse prekybos centruose, važinėti po įvairias parduotuves ieškant produkto. Internete viskas pateikta aiškiai ir suprantamai. 2 Greita. Vienas geriausių interneto privalumų. Užsakiau, pervedžiau pinigus, gavau gaminį į namus. Super. 3. Ekonomija. Kadangi nėra visokių blizgučių, lempučių, nereikia mokėti už jūsų parduotuvės nuomą kokiam Akropoliui, todėl manau yra pigesni gaminiai. Mano atveju išleidau mažiau nei būčiau pirkęs įprastoje parduotuvėje Vilniuje. 4. Ir šiaip pirkiniams pirmenybę teikiu internetui. Pas jus viskas buvo šaunu - iš kart radau patikusį daiktą, paskambinus maloniai pabendravom, patarė ir tą pačią dieną užsakiau. Be to pliusas, kad vestuvinius žiedus gaminate patys, todėl galima viską paderinti, padaryti daiktą pagal spec. reikalavimus. Tuo tarpu daugelis parduotuvių siūlo ką turi stalčiuje ir ne daugiau.

 

2011.01.06 Gintautas R. iš Klaipėdos - visų pirma pasirinkome dėl kainos, kuri mūsų nuomone yra labai reali. Atsiliepimas į užklausimą buvo labai greitas ir išsamus. Ir Jūsų elektroninis puslapis yra tikrai aiškus ir išsamus.

 

2011.01.04 Viktorija K. iš Šiaulių - internete ieškojau sidabrinių gaminių su žaliu akmenuku ir radau juvelyrikainternetu.lt man patikusį žieduką. Taip pat mačiau kitus nebrangius gaminius. Man patiko greitas atsakymas į el. užklausą. Patiko, kad jūsų el. parduotuvėje nemokamas ir greitas pristatymas.

 

2010.11.17 Drąsius M. iš Anykščių - pirkau čia, nes pakankamai priimtinas kainos ir prekės vertės santykis. Patiko lengvas tinklalapio meniu ir labai greitas prekės pristatymas. Pasigedau vien tik iš aukso (be perlų ir akmenukų) pagamintų auskarų.

 

2010.11.09 Ingrida S. iš Vilniaus - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt nes radau daug papuošalų su pusbrangiais akmenimis vienoje vietoje. Paieška aiški, lengva, pagal kategorijas. Trūksta piercingo - kūno papuošalų, gražių segtukų plaukams.

 

2010.10.30 Justas B. iš Vilniaus - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt nes čia pateikiamas prekių asortimentas platesnis nei kitose el. parduotuvėse, kurias teko apžiūrėti. Priimami mokėjimai man priimtinais mokėjimo būdais. Labai patogu peržiūrėti prekes pagal tiekėjus, nes taip galima atrasti kitų panašaus stiliaus dirbinių. Pageidaučiau matyti įvairesnių sagių.

 

2010.10.27 Brigita J. iš Marijampolės - man labai patiko jūsų gaminiai, labai stilingi, gražūs. Patiko labai patogus apmokėjimas, kai prekes pristato į namus ir tik tada galima tiesiogiai kurjeriui grynais atsiskaityti. Norėčiau, kad būtų daugiau kaklo papuošalų, sidabrinių grandinėlių.

 

2010.10.25 Linas M. iš Kauno - gražūs dirbiniai, didelis pasirinkimas, gerai, kad iš karto su kainomis. Aptarnavimas puikus ir greitas. Pasigedau daugiau moteriškų grandinėlių ant rankos.

 

2010.10.19 Dainius S. iš Vilniaus - juvelyrikainternetu.lt pasirinkau, nes čia didelis pasirinkimas gaminių iš perlų, patiko greitas aptarnavimas.

 

2010.10.12 Jūratė P. iš Telšių - prekės tiko ir patiko. Puikus ir greitas aptarnavimas. Linkiu sėkmės prekiaujant.

 

2010.10.05 Mantas K. iš Didžiosios Britanijos - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt dėl 1) kainos; 2) juvelyras pažadėjo pagaminti žiedus pagal atsiūstą nuotrauką; 3) prižadėjo pristatyti į UK. Aptarnavimas 10 iš 10. Informuoja apie darbo eigą bei numatomą baigimo datą. Tinklalapis puikaus dizaino, lengva naršyti bei užsisakyti. Be to iškilus problemų sulauksite greitos pagalbos iš tinklalapio administratoriaus. Ateityje galėtų paįvairinti sužadėtuvių žiedų asortimentą, nes ši mada greit pasieks ir Lietuvą.

 

2010.10.04 Giedrius - pasirinkau juvelyrikainternetu.lt, nes netyčia aptikau internetu. Viskas patiko. Man nieko netrūksta.

 

2010.09.29 Jolita V. iš Anykščių - patiko didelis prekių pasirinkimas, originalios prekės, priimtinos prekių kainos. Prekės išdėstytos labai aiškiai, galima gerai apžiūrėti išsididinus nuotrauką. Norėčiau čia rasti daugiau auskarų su įvairesniais akmenimis.

 

2010.08.31 Inga Ž. iš Klaipėdos raj. - patiko labai gražūs vestiviniai žiedai, yra iš ko rinktis, didelė įvairovė visokių žiedų, pakabukų ir t.t. Nepatiko, kad nėra tokios realios parduotuvės Klaipėdoje, kur būtų galima apžiūrėti prekes realiai.

 

2010.08.25 Lina R. iš Panevėžio raj. - pirkau nes čia gera kaina ir nemokamas pristatymas. Mano užsakyti vestuviniai žiedai truputį suvėlavo, bet už tai juvelyras pridėjo šiek tiek svorio, atsiprašė. Tad kaip ir viskas gerai.

 

2010.08.18 Dovilė Ž. iš Marijampolės - juvelyrikainternetu.lt pasirinkau, nes tai pigu ir patogu apsipirkti. Viskas patiko, išskyrus pasigedau auksinių grandinėlių.

 

 

Jei ir Jūs pageidaujate palikti savo atsiliepimą, maloniai prašome užpildyti šią anketą, tai padės mums tobulėti ir gerinti paslaugų kokybę

http://tinyurl.com/33l8t7p

 

Mums svarbi kiekvieno kliento nuomonė.