Apie juvelyrikainternetu.lt

Juvelyrikainternetu.lt - tai specializuotas juvelyrinių dirbinių ir juvelyro paslaugų prekybos centras internete dirbantis nuo 2009 m. Mes Jums siūlome platų asortimentą aukštos kokybės įvairių juvelyrinių dirbinių iš aukso ir sidabro - tai vestuviniai žiedai, sužadėtuvių, šiaip moteriški ar vyriški žiedai, auskarai, apyrankės, įvairūs kaklo papuošalai, įvairių raštų grandinėlės moterims, įvairūs pakabukai ir kt. juvelyriniai dirbiniai geromis kainomis. Mes neužsiimame pigia bižuterija, įvairiomis apgaulėmis su purkštais ar pūstais auksais, pas mus tik kokybiška juvelyrika pilnai iš prabuoto aukso arba sidabro. Įsigykite neišeidami iš namų - pas mus patikima, saugu, išrašomi pardavimo dokumentai, suteikiamos garantijos, auksas ir sidabras prabuoti, deimantai sertifikuoti. Viskas kaip saloninėse aukšto lygio parduotuvėse, tik pas mus kur kas pigiau.

Prekybos centre "Juvelyrikainternetu.lt" Jums siūlome:

  1. Patogų ir svarbiausia saugų bei patikimą apsipirkimą neišeinant iš namų. Išrašome pardavimo dokumentus, suteikiame garantijas. Nerizikuokite pirkti tiesiai iš rankų nelegalioje prekyboje;
  2. Vieną didžiausių juvelyrinių dirbinių pasirinkimą internete Lietuvoje;
  3. Kokybiškus juvelyrinius dirbinius už patrauklias kainas;
  4. Įvairias akcijas ir nuolaidas;
  5. Saugų prekių pristatymą tiesiai į rankas bet kuriuo adresu Lietuvoje. Už sutartą mokestį prekes saugiai pristatysime ir į užsienį;
  6. Malonų ir profesionalų aptarnavimą, skiriant visą dėmesį kliento poreikiams.

PLIENINĖ TAISYKLĖ - visos prekybos centre "Juvelyrikainternetu.lt" parduodamos prekės atitinka LR įstatymų, reglamentuojančių tauriųjų metalų ir brangakmenių komercinę - ūkinę veiklą, reikalavimus bei yra paženklintos VĮ "Lietuvos prabavimo rūmai" specialiais ženklais arba analogiškais ES valstybių ženklais - auksas ir sidabras prabuoti, deimantai sertifikuoti. Visoms prekėms suteikiama 2 metų teisinė garantija.

 

Prekybos centro "Juvelyrikainternetu.lt" rekvizitai gaminamiems dirbiniams (dirbtuvės):

 

Juvelyras Algirdas Kinčinas

Verslo liudijimo Nr. XC553959

Veiklos adresas: Maironio g. 6, Kaunas LT-44302

Tel.: +37062099051

El. paštas: info@juvelyrikainternetu.lt

Banko sąskata: LT087044060006400111

Bankas: SEB bankas

Banko kodas: 70440

SWIFT kodas (BIC): CBVILT2X (mokant iš užsienio)

 

Prekybos centro "Juvelyrikainternetu.lt" rekvizitai importuotiems gaminiams:

 

UAB "Aukso lašas"

Įmonės kodas: 300663518

Veiklos adresas: Lukšio g. 60, Kaunas LT-49349 (užsakymai priimami tik internetu)

Tel.: +37062099051

El. paštas: info@juvelyrikainternetu.lt

Banko sąskata: LT857300010099954698

Bankas: AB Swedbank

Banko kodas: 73000

SWIFT kodas (BIC): HABALT22 (mokant iš užsienio)

 

Vartotojo teisė atsisakyti sutarties

Vartotojas (pirkėjas) turi teisę nenurodydamas priežasties atsisakyti internetu sudarytos sutarties (kitaip tariant, grąžinti kokybišką prekę) per 14 dienų (CK 6.22810), išskyrus šio straipsnio 2 d. numatytas išimtis. Pagal pirkėjo individualų užsakymą pagamintos prekės negrąžinamos. Vartotojas  apie  sutarties atsisakymą praneša pateikdamas tinkamai užpildytą pavyzdinę sutarties atsisakymo formą, kurią galite rasti  čia arba pateikdamas aiškų pareiškimą, kuriame išdėstytas jo sprendimas atsisakyti sutarties.

Atsisakius sutarties pinigai (įskaitant pirkėjo apmokėtas siuntimo išlaidas) grąžinami per 14 dienų. Primename, kad turime teisę negrąžinti pinigų, kol prekės nebus grąžintos arba kol  pirkėjas pateiks įrodymą, kad prekės yra išsiųstos. Pirkėjas apmoka tiesiogines prekės grąžinimo išlaidas.

 

Neteisminis ginčų sprendimas

• Vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžia Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, buveinės adresas Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt.
• Prašymus ar skundus galite pateikti elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformoje
http://ec.europa.eu/odr/