Apie juvelyrikainternetu.lt Vestuvinius Žiedus

Ziedai

Pagal Jūsų dažniausiai užduodamus klausimus susisteminome ir pateikiame visą klientus dominančią informaciją apie mūsų Vestuvinius Žiedus.

 

Dėl gyvos ekspozicijos. Mes esame gamintojai ir gaminame vestuvinius žiedus pagal klientų pageidavimus - galite rinktis aukso spalvą, galime keisti aukso prabą, žiedų plotį, įdėti/išimti akmenukus, daryti modeliuose kitus įvairius pakeitimus. Todėl visų galimų variantų ir dar su visais įmanomais dydžiais turėti prisigaminus yra neįmanoma. Jau daug metų vestuvinių žiedų užsakymus priimame iš katalogų. Juvelyrikos parduotuvėse Jūs galite žiedus įsigyti iš to ką jie turi - pas mus galite užsisakyti tai ką norite. Pagaminsime vestuvinius žiedus pagal Jūsų pageidavimus ir tiksliai Jums reikiamų dydžių. Ilgametės darbo patirties dėka tikrai žinome kaip pagaminti vestuvinius žiedus, kad jie būtų gražūs, klientams tiktų ir patiktų. Būkite praktiški, naudokitės šiuolaikinėmis technologijomis, užsisakykite vestuvinius žiedus internetu, taip sutaupysite ir laiko ir kuro. Mumis tikrai galite pasitikėti. O senamadiškų klientų, kurie vis dar bereikalingai bijo pirkti internetu, visuomet maloniai laukiame mūsų dirbtuvėse Kaune.

Dėl kainų ir svorio. Visų mūsų vestuvinių žiedų kainos yra nurodytos už abu žiedus. Kaina nuo žiedų dydžių nepriklauso, tiesiog nurodytas žiedų svoris yra išdalinamas abiems žiedams proporcingai pagal jų dydžius. Visiems vestuviniams žiedams nurodytas svoris paskaičiuotas taip, kad jie gautūsi pakankamai stori ir patvarūs, bet ne per daug stori, kad būtų ir patogūs. Nebent pirštų dydžiai yra dideli (abiejų dydžių suma yra virš 39), tuomet, kad žiedai nesigautų per ploni ar be comfort, reikia pridėti aukso svorio.

 

Dėl žiedų dydžių. Žiedo dydis yra lygus jo vidaus diametrui milimetrais. Tai standartinis matas ir yra visur vienodas (išskyrus kai kurias užsienio šalis). Jei turite tinkamo dydžio žiedą, bet nežinote jo dydžio, tai galite jo vidų išsimatuoti su slankmačiu arba pasinaudoti šiuo mūsų žiedų dydžių matuokliu. Tačiau šis būdas nėra itin tikslus. Tiksliausiai savo pirštų dydžius galite išsimatuoti bet kurioje juvelyrinėje parduotuvėje. Vestuvinius žiedus galime pagaminti ir tiksliau nei kas pusė dydžio. Jei reikia tarkim 18,7 dydžio, tai formindami užsakymą į krepšelio komentarus taip ir parašykite. Žiedus galime pagaminti kas 0,1 dydį. Ten pat žiedų dydžius galite nurodyti ir užsienietiškais matais, mes turime lenteles pasiversime dydžius į mūsiškius. Tik būtinai nurodykite kurioje šalyje matavotės. O jei taip atsitiktų, kad pagamintų žiedų dydžiai truputį netiks, tai ne problema, bus galima pakoreguoti, kad tiktų.

 

Dėl aukso spalvos ir prabos. Rekomenduojame iš nuotraukų rinktis norimą vestuvinių žiedų modelį į nuotraukoje esančias aukso spalvas per daug nekreipiant dėmesio. Žiedus galime pagaminti ne tik iš tokios aukso spalvos ar spalvų derinio, kurie nurodyti parametruose prie žiedų, bet ir keisti jas pagal Jūsų pageidavimus. Pagamintų vestuvinių žiedų spalva (-os) bus tokia kaip ir visur realybėje (raudono rusiško, geltono arba balto). Taip pat visus vestuvinius žiedus galime pagaminti ir ne tik iš populiariausio 585 prabos (14 ct) aukso, bet ir iš 375 (9 ct) arba 750 (18 ct) prabos aukso. Keičiant aukso spalvą ar prabą žiedų kaina keisis.

 

Kas yra comfort. Comfort yra išgaubimas žiedo viduje, kad pirštui būtų patogiau. Visus mūsų vestuvinius žiedus gaminame su comfort. Jei pageidaujate žiedų be jo, tai formindami užsakymą krepšelio komentaruose nurodykite, kad norite be comfort.

 

Dėl brangakmenių. Visų mūsų vestuvinių žiedų kainos yra nurodytos su cirkonio akmenukais (Swarovski kristalais). Tai sintetiniai deimantų pakaitalai. Jei pageidaujate, už papildomą sutartą kainą galime įdėti ir natūralius deimantus. Deimantų kainos priklauso nuo jų dydžių ir kokybės. Parašykite mums el. paštu info@juvelyrikainternetu.lt į kurį modelį pageidaujate deimantuko (-ų), atrašysime kokio dydžio ir už kokią kainą rekomenduojame dėti į tą modelį. Visi mūsų deimantai yra sertifikuoti.

 

Dėl pagaminimo ir pristatymo terminų. Prie visų mūsų vestuvinių žiedų yra parašyta pristatymo terminas - įvertintas pagaminimas ir atsiuntimas Lietuvoje (siunčiant į užsienį prisideda dar ~3-6 d.d.). Jei žiedų Jums reikia greičiau nei nurodytas pristatymo terminas, tai susisiekite su mumis el. paštu info@juvelyrikainternetu.lt arba tel. 862099051, susitarsime kitą galimą (jei įmanoma) pristatymo terminą. Labai džiaugiamės klientais, kurie pasirūpina iš anksto ir nereikia užlindinėti prieš kitus klientus eilėje.

 

Dėl graviravimo. Pas mus gaminamų vestuvinių žiedų viduje graviruojame Jūsų pageidaujamą tekstą. Dažniausiai klientai graviruojasi vestuvių datą ir vardą (ant vyriško žiedo moters vardą ir datą, ant moteriško - vyro vardą su data). Priklausomai nuo žiedų dydžių į juos telpa išgraviruoti iki ~25 simbolių. Graviravimas kainuoja 10 eur už žiedą. Jei pageidaujate vestuvinių žiedų su graviravimu, tai formindami užsakymą krepšelio komentaruose parašykite norimą išgraviruoti tekstą ir darydami pavedimą pridėkite 20 eur prie nurodytos žiedų kainos.

 

Dėl apmokėjimo. Kaip supratote visus vestuvinius žiedus gaminame pagal užsakymus (pagal klientų pageidavimus bei tikslius jų dydžius), todėl nepradedame gaminti kol negauname apmokėjimo ar bent dalies avansu (pageidaujame bent ~30% nuo užsakymo sumos). Likusią sumą galėsite sumokėti sutartu būdu po pagaminimo. Arba galite pirkti išsimokėtinai naudodamiesi General Financing banko arba Inbank lizingo paslaugomis per Paysera sistemą. Formindami užsakymą pasirinkite apmokėjimą per Paysera.

 

Visi mūsų vestuviniai žiedai yra prabuojami Lietuvos prabavimo rūmuose, deimantai sertifikuojami, išrašome pardavimo dokumentus, suteikiame garantijas bei pristatome saugiai tiesiai į rankas ir nemokamai bet kuriuo adresu Lietuvoje. Už sutartą kainą siunčiame ir į užsienį. Mumis patikėjo jau tūkstančiai klientų, patikėkite ir Jūs, ir turėsite gražius bei kokybiškus vestuvinius žiedus. Jei turite kokių klausimų rašykite mums info@juvelyrikainternetu.lt arba skambinkite 862099051.