Prekyba išsimokėtinai

Jei neturite galimybės įsigyti norimą juvelyrinį dirbinį iš karto, suteikiame Jums galimybę pas mus pirkti išsimokėtinai naudodamiesi lizingo bendrovių General Financing bankas arba Inbank lizingas paslaugomis. Apie visas jų suteikiamas pirkimo išsimokėtinai sąlygas galite sužinoti jų internetiniuose puslapiuose www.gf.lt ir www.inbank.lt.

Visas pirkimas ir visi duomenys yra pildomi per mūsų e-parduotuvę www.juvelyrikainternetu.lt.

Visas pirkimo išsimokėtinai procesas vyksta patogiausiu būdu - internetu per mūsų e-parduotuvę:

  1. Išsirinkę norimą prekę ir įdėję ją į pirkinių krepšelį, formindami pirkimo užsakymą pasirinkite apmokėjimą per PaySera.lt sistemą;
  2. Supildykite pilnai užsakymo formą ir patvirtinkite paspausdami "Pirkti". Bus suformintas Jūsų pirkimo užsakymas.
  3. Po suformuota užsakymo ataskaita susiraskite mygtuką "Apmokėti" ir paspauskite ant jo. Sistema Jus perkels į PaySera.lt puslapį, kur susiraskite norimą lizingo bendrovę "General Financing bankas" arba "Inbank lizingas". Ten kur PaySera siūlo susikurti savo sąskaitą, tą galite praleisti ir ieškokite žemiau.
  4. Pasirinktoje norimoje lizingo bendrovėje supildote duomenis, kurių jie prašo: pasirenkate norimą pradinį įnašą, pageidaujamą išsimokėjimo terminą ir t.t.

Ir viskas. Mes gauname patvirtinimą, kad galime pradėti vykdyti Jūsų užsakymą. Jūs iš mūsų gaunate prekę, o iš lizingo bendrovės gaunate sutartį ir toliau mokėjimo klausimais bendraujate su jais.

 

Jei vis tiek neaišku kaip kur ir ką supildyti, tai skambinkite mums +370 620 99051. Jei turit klausimų dėl pirkimo išsimokėtinai sąlygų (ar Jums duos pirkti išsimokėtinai; kokie galimi pradiniai įnašai; kokie išsimokėjimo terminai ir pan.), tai skambinkite į lizingo bendroves jų internetiniuose puslapiuose nurodytais telefonais www.gfbankas.lt arba www.inbank.lt.