Juvelyro Paslaugos

Teikiame juvelyro paslaugas gaminant įvairius juvelyrinius dirbinius iš mūsų arba kliento aukso. Juvelyrikainternetu.lt e-parduotuvėje be gausybės importuotų gamyklinių prekių rasite ir mūsų juvelyrų gaminamų juvelyrinių dirbinių - ypatingai specializuojamės gaminant vestuvinius žiedus ir sužadėtuvių žiedus. Patys renkatės norimą juvelyrinio dirbinio aukso spalvą ir prabą, galimi įvairūs variantai su sintetiniais arba natūraliais brangakmeniais.

Neišsirinkus iš mūsų siūlomų pavyzdžių, galime pagaminti pageidaujamą juvelyrinį dirbinį pagal Jūsų atsiųstą nuotrauką ar pavyzdį.

 

NAUJIENA! - vieni pirmųjų Lietuvoje teikiame juvelyro paslaugas gaminant individualius juvelyrinius dirbinius iš aukso ir su naujausia 3D spausdinimo technologija. Kas suteikia juvelyriniams gaminiams ypač aukštą kokybę. Paspaudę žemiau esančią nuorodą, iš 3D failais prekiaujančios parduotuvės išsirinkite pageidaujamą žiedą, auskarus, pakabuką ar kt. juvelyrinį dirbinį. El. paštu info@juvelyrikainternetu.lt atsiųskite mums pageidaujamo juvelyrinio dirbinio nuorodą ir susitarsime individualiai to gaminio kainą bei pagaminimo terminą.

Su 3D technologija gaminamus juvelyrinius dirbinius rasite čia (anglų k.) arba čia (rusų k.)

 

Kauno mieste teikiame juvelyro remonto paslaugas - taisome įvairius juvelyrinius gaminius.

 

Kaune teikiame itin kokybiškas juvelyro graviravimo paslaugas įvairiausiais šriftais ant įvairių juvelyrinių dirbinių.

 

Kauno mieste dar teikiame ir lombardo paslaugas.

 

Jei pageidaujate kokios juvelyro paslaugos, susisiekite su mumis telefonu +370 620 99051 arba el. paštu info@juvelyrikainternetu.lt arba užpildykite žemiau esančią lentelę. Atsakome į visus užklausimus kaip galime greičiau.

 

 

Prisegti failą
(MAX dydis 2MB)

 
  * - pažymėtus laukus būtina užpildyti.
  ** - būtina įvesti arba telefono numerį, arba el. pašto adresą.