Prekių pristatymas Lietuvoje ir Europoje

 

Mūsų prekės saugiai pristatomos klientams naudojantis kurjerių tarnybos paslaugomis. Prekes pristatysime bet kuriuo adresu Lietuvoje tiek Jums į namus, tiek į darbovietę ar kitu Jūsų nurodytu adresu. Prekės pristatomos saugiai užsakovui tiesiai į rankas darbo dienomis darbo valandomis. Kai kuriais atvejais didžiuosiuose miestuose kurjeriai prekes pristato ir šeštadieniais.

Kurjeris prieš atvykdamas susisieks su Jumis nurodytu telefonu ir susitars Jums patogų pristatymo laiką (gali būti ir po darbo valandų). Jei Jums patogu su kurjeriu galite susitarti, kad jis siuntą paliktų Jums artimiausiame siuntų savitarnos terminale. Tokiu atveju siuntą galėsite pasiimti bet kuriuo paros metu.

Perkant prekių už 150 eurų ir daugiau pristatymas bet kuriuo adresu Lietuvoje NEMOKAMAS. Perkant prekių iki 150 eurų pristatymas kainuoja tik 3 eurus.

Prekių pristatymo terminas nurodytas prie kiekvienos prekės individualiai.

 

Taip pat saugiai, tiesiai į rankas ir su siuntos draudimu siunčiame ir į užsienį. Siuntimo kaina priklauso nuo šalies. Dėl tikslios siuntimo kainos susisiekite su mumis telefonu +370 620 99051 arba el. paštu info@juvelyrikainternetu.lt

 

Jei perkate prekę, kurią iš kurjerio priims kitas asmuo (dovanojate ar patys negalite atsiimti), tuomet pildydami užsakymo duomenis užsakovo vardą ir pavardę bei telefoną rašykite to asmens, kuris priims siuntinį iš kurjerio.