Akcijos, naujienos

2017-10-01 VISIEMS VESTUVINIAMS ŽIEDAMS 20% NUOLAIDA!

Ziedai

Siūlome aukštos kokybės vestuvinius žiedus net su 20% nuolaida.* Galimos įvairios aukso spalvos ir prabos. Galimi įvairūs variantai su sintetiniais ir/arba natūraliais sertifikuotais deimantais.

 

Neišsirinkus iš mūsų siūlomų vestuvinių žiedų pavyzdžių galite rinktis iš ypatingai aukštos kokybės 3D technologija pagamintų žiedų modelių, kuriuos rasite čia (anglų k.) arba čia (rusų k.). Atsiūskite mums info@juvelyrikainternetu.lt išsirinktų vestuvinių žiedų nuorodą, susitarsime jų kainą ir pagaminimo terminą.

Šios akcijos prekės

*Nuolaidos taikomos perkant internetu.

2017-09-01 VISIEMS SIDABRO PAPUOŠALAMS IŠ NEPALO 30% NUOLAIDA!

Ziedai

Visiems sidabro papuošalams iš Nepalo taikome net 30% nuolaidą.* Tai originalūs rankų darbo sidabriniai gaminiai su įvairiais pusbrangiais akmenimis.

Šios akcijos prekės

*Nuolaidos taikomos perkant internetu.

2017-01-02 JUVELYRINIAI DIRBINIAI IŠ SIDABRO SU PUSBRANGIAIS AKMENIMIS

Mūsų e-parduotuvė pasipildė plačiu asortimentu sidabrinių juvelyrinių dirbinių su pusbrangiais akmenimis. Tai rankų darbo rytietiški papuošalai - moteriški žiedai, auskarai, kaklo papuošalai, apyrankės, pakabukai bei  segės. Unikalūs juvelyriniai dirbiniai yra su tikrais pusbrangiais akmenimis tokiais kaip rubinu, smaragdu, safyru, turkiu, topazu, tigro akim, koralu, granatu, lazuritu, citrinu, ametistu, kvarcu, oniksu, chalcedonu, malachitu, markazinu, karneoliu, turmalinu ir kt. Į viršuje esantį paieškos laukelį įveskite pageidaujamo akmens trumpinį, pvz.: "turk" ir Jums atfiltruos visas mūsų turimas prekes su turkiu.

2017-01-02 PAGAL UŽSAKYMUS GAMINAME ĮVAIRIUS JUVELYRINIUS DIRBINIUS IR SU NAUJAUSIA 3D TECHNOLOGIJA

Neišsirinkus iš mūsų e-parduotuvėje siūlomų juvelyrinių gaminių galime pagaminti individualius dirbinius iš aukso pagal Jūsų pageidavimus. Dabar tą galime atlikti ir su naujausia 3D spausdinimo technologija, kas suteikia gaminiams ypač aukštą kokybę. Paspaudę žemiau esančią nuorodą iš 3D failais prekiaujančios parduotuvės išsirinkite pageidaujamą žiedą, auskarus, pakabuką ar kt. juvelyrinį dirbinį. El. paštu info@juvelyrikainternetu.lt atsiūskite mums pageidaujamo dirbinio nuorodą ir susitarsime individualiai to gaminio kainą bei pagaminimo terminą.

Su 3D technologija gaminamus dirbinius rasite čia (anglų k.) arba čia (rusų k.)

2017-01-02 NAUJIENA - gaminame įvairias grandinėles ir apyrankes!

Ziedai

 

Nuo šiol galime Jums pasiūlyti ne tik gamyklines importuotas grandinėles bei apyrankes, bet ir mūsų gaminamas rankų darbo auksines ir sidabrines tiek vyriškas tiek moteriškas grandinėles ant kalo ar rankos. Pas mus galite užsisakyti bismark, piton, kaizer ir kt. raštų grandinėles ant kaklo ar rankos. Pagaminsime iš Jūsų pageidaujamo metalo (auksas arba sidabras), pageidaujamos aukso prabos (375, 585 arba 750) ir aukso spalvos (raudonas, geltonas arba baltas), norimo svorio, ilgio, pločio bei su pageidaujamu užsegimu grandinėlę ar apyrankę gamintojo kainomis.

Gaminamas grandinėles rasite čia

Gaminamas apyrankes rasite čia

 

2017-01-02 NAUJIENA - nuo šiol pas mus galite pirkti ir IŠSIMOKĖTINAI!

Ziedai

 

 

Nuo šiol pas mus galite pirkti ir išsimokėtinai naudodamiesi General Financing arba Mokilizingas paslaugomis. Norėdami pirkti išsimokėtinai formindami užsakymą pasirinkite apmokėjimą per mokėjimai.lt, o ten iš galimų apmokėjimo būdų pasirinkite General Financing arba Mokilizingas. Šiuo metu mūsų e-parduotuvės klientams jie siūlo ypač geras pirkimo išsimokėtinai sąlygas. Apie visas pirkimo išsimokėtinai sąlygas galite sužinoti jų internetiniuose puslapiuose www.gf.lt ir www.mokilizingas.lt.