Akcijos, naujienos

2018-01-02 VISIEMS VESTUVINIAMS ŽIEDAMS 20% NUOLAIDA!

Ziedai

Siūlome aukštos kokybės vestuvinius žiedus net su 20% nuolaida.* Galimos įvairios aukso spalvos ir prabos. Galimi įvairūs variantai su sintetiniais ir/arba natūraliais sertifikuotais deimantais.

 

Neišsirinkus iš mūsų siūlomų vestuvinių žiedų pavyzdžių galite rinktis iš ypatingai aukštos kokybės 3D technologija pagamintų žiedų modelių, kuriuos rasite čia (anglų k.) arba čia (rusų k.). Atsiūskite mums info@juvelyrikainternetu.lt išsirinktų vestuvinių žiedų nuorodą, susitarsime jų kainą ir pagaminimo terminą.

Šios akcijos prekės

*Nuolaidos taikomos perkant internetu.

2018-01-02 NAUJIENA - nuo šiol pas mus galite pirkti ir IŠSIMOKĖTINAI!

Ziedai

 

 

Nuo šiol pas mus galite pirkti ir išsimokėtinai naudodamiesi General Financing arba Mokilizingas paslaugomis. Norėdami pirkti išsimokėtinai formindami užsakymą pasirinkite apmokėjimą per mokėjimai.lt, o ten iš galimų apmokėjimo būdų pasirinkite General Financing arba Mokilizingas. Šiuo metu mūsų e-parduotuvės klientams jie siūlo ypač geras pirkimo išsimokėtinai sąlygas. Apie visas pirkimo išsimokėtinai sąlygas galite sužinoti jų internetiniuose puslapiuose www.gf.lt ir www.mokilizingas.lt.