Akcijos, naujienos

2024-04-01 VISIEMS VESTUVINIAMS ŽIEDAMS NET 25% NUOLAIDA!

Ziedai

Siūlome aukštos kokybės vestuvinius žiedus su 25% nuolaida.* Galimos įvairios aukso spalvos ir prabos. Galimi įvairūs variantai su sintetiniais ir/arba natūraliais sertifikuotais deimantais.

 

Neišsirinkus iš mūsų siūlomų vestuvinių žiedų pavyzdžių galite rinktis iš ypatingai aukštos kokybės 3D technologija pagamintų žiedų modelių, kuriuos rasite čia (anglų k.) arba čia (rusų k.). Atsiūskite mums info@juvelyrikainternetu.lt išsirinktų vestuvinių žiedų nuorodą, susitarsime jų kainą ir pagaminimo terminą.

Šios akcijos prekės

*Nuolaidos taikomos perkant internetu.

2024-04-01 VISI SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDAI NET SU 40% NUOLAIDA!

 

Visiems įsimylėjėliams, kurie ruošiasi pasipiršti savo širdies damai, siūlome rankų darbo sužadėtuvių žiedus dabar su 40% nuolaida!* Laisvai galite rinktis aukso spalvą. Galimi įvairūs variantai su sintetiniais ir/arba natūraliais brangakmeniais.

Šios akcijos prekės

Šios akcijos prekės

 

* Nuolaida taikoma perkant internetu.

2024-02-01 PAGAL UŽSAKYMUS GAMINAME ĮVAIRIUS JUVELYRINIUS DIRBINIUS IR SU NAUJAUSIA 3D TECHNOLOGIJA

Neišsirinkus iš mūsų e-parduotuvėje siūlomų juvelyrinių gaminių galime pagaminti individualius dirbinius iš aukso pagal Jūsų pageidavimus. Dabar tą galime atlikti ir su naujausia 3D spausdinimo technologija, kas suteikia gaminiams ypač aukštą kokybę. Paspaudę žemiau esančią nuorodą iš 3D failais prekiaujančios parduotuvės išsirinkite pageidaujamą žiedą, auskarus, pakabuką ar kt. juvelyrinį dirbinį. El. paštu info@juvelyrikainternetu.lt atsiūskite mums pageidaujamo dirbinio nuorodą ir susitarsime individualiai to gaminio kainą bei pagaminimo terminą.

Su 3D technologija gaminamus dirbinius rasite čia (anglų k.) arba čia (rusų k.)

2024-02-01 NAUJIENA - nuo šiol mūsų gaminamus dirbinius galite pirkti ir IŠSIMOKĖTINAI!

Nuo šiol mūsų gaminamus dirbinius galite pirkti ir išsimokėtinai naudodamiesi General Financing bankas arba Inbank lizingas paslaugomis. Norėdami pirkti išsimokėtinai formindami užsakymą pasirinkite apmokėjimą per Paysera, o ten iš galimų apmokėjimo būdų pasirinkite General Financing bankas arba Inbank lizingas. Apie visas pirkimo išsimokėtinai sąlygas galite sužinoti jų internetiniuose puslapiuose www.gfbankas.lt ir www.inbank.lt.