AZEZTULITAS

Azeztulitas nėra tikrasis mineralo pavadinimas, tai prekybinis kvarco, pirmą kartą rasto 1970 m. Šiaurės Karolinoje, pavadinimas. Palyginus su netaisyklingos formos matinio kvarco kaina, azeztulitas yra brangus. Kainą didina tai, kad Šiaurės Karolinos šaltinis yra ribotas. Susidomėjimas azeztulitu didėja todėl, kad jis laikomas Naujosios epochos kristalu, turinčių galingų energijų ir galinčių paskatinti ne tik planetos pokyčius, bet ir asmeninę transformaciją. Gydymo kristalais specialistai šį akmenį plačiai naudoja kaip gydymo priemonę.

Azeztulitas - tai vardas, kurį pirmieji specialistai, dirbę su šiuo akmeniu, išgirdo telepatiškai. Kristalas rezonuoja tokius aukštus dažnius, kad sakoma, jog jo niekada nereikia valyti, jis paprasčiausiai pakeičia, transformaciją negatyvumą. Tai galinga priemonė, todėl su juo gerai medituoti arba dirbti, kai prižiūri patyręs gydymo kristalais specialistas. Jo reikia todėl, kad azeztulitas pasižymi stipriu išlaisvinančiu poveikiu ir kartais gali prireikti pagalbos, kad suprastumėte netikėtos tokio poveikio pasekmes. Jos gali būti emocinės ir susijusios su tolimais prisiminimais. Šių vaizdų išvalymas padeda asmenybės dvasią, protą, kūną, emocijas ir jausmus paruošti aukštesnių pasaulių šviesos srautui.

FORMA IR SANDARA - trikampė kristalo sistema; susiformuoja maži netaisyklingų formų kvarco gabaliukai: vieni tamsesni ir matiniai, o kiti skaidrūs.

SPALVA - skaidrus, baltas, kreminis.

ŠALTINIS - JAV.

KIETUMAS - 7.

FIZINĖ / EMOCINĖ NAUDA - padeda organizmui atsikratyti chroniškų ligų, pvz., nuolatinio imuninės sistemos silpnumo. Pašalina įsisenėjusias mintis, atveria naujus suvokimo ir supratimo lygmenis. Padeda sukaupti drąsą naujiems gyvenimo etapams. Paruošia organizmą aukštesnių energijos dažnį srautui.

GYDOMASIS POVEIKIS -Azeztulito gabalėlį galima dėti širdies čakros zonoje, kad atvertų ją ir išlaisvintų įsisenėjusius emocinius vaizdinius. Padėtas ant trečiosios akies, čakros padeda atverti aiškiaregystės sugebėjimus.

ASMENINIS NAUDOJIMAS- kadangi azeztulitui būdinga galinga energija, geriau jį naudoti prižiūrint gydymo kristalais specialistui.