ČAROITAS

Čaroitas yra neįprastas mineralas, kuriam būdinga ypač sudėtinga cheminė sandara. Jis atrodo tarsi marmuras. Šviesios violetinės spalvos sluoksniai kaitaliojasi su pilkomis, baltomis ir juodomis dėmėmis, o kartais pasitaiko ir aukso spalvos mineralo, vadinamo tenesitu, intarpų. Cheminiu požiūriu - tai kalio natrio bario stroncio silikato hidroksidas fluoridas. Jis buvo atrastas 5-ame XX a. dešimtmetyje ir pavadintas Čaros upės, esančios Jakutijos Respublikoje, Sibire, Rusijoje, vardu. Levandų atspalvio ir kitų spalvų vingiuojančios linijos išryškėja tik akmenį nušlifavus. Jis susidaro, kai veikiant šilumai kalkakmenio sluoksniai susilieja su šarminiais mineralais. Čaroitui būdingas unikalus švytėjimas. Tai retas akmuo, kadangi Rusija yra vienintelis žinomas jo šaltinis. Jis gana minkštas ir gali būti naudojamas papuošalams, tačiau su šiuo mineralu reikia elgtis atsargiai, kadangi jis lengvai susibraižo.

Sūkuriuojančios čaroito linijos leidžia jį laikyti transformacijos įrankiu, kuris valo bei išlaisvina senuosius vaizdus ir neša naują energiją. Mineralo spalva yra labai svarbi. Švelnus violetinis atspalvis - stipri spalva, reiškianti dvasinį atsivėrimą, o juodos dėmelės simbolizuoja negatyvios įtakos pakeitimus. Sidabrinės juostelės siejamos su emocijų valymu ir mėnulio įtaka, auksaspalvės dėmelės žymi saulės spindulių indėlį. Čaroitas turi viską, ko reikia, todėl gydymo kristalais specialistai jį laiko galingu asmens energiją ir galias stiprinančiu, valančiu, įžeminančiu ir paruošiančiu dvasiniam tobulėjimui akmeniu.

FORMA IR SANDARA - monoklininė sistema; pluoštiniai susipinantys kristaliniai sluoksniai, kurie susiformuoja, kai karščio veikiami šarminiai mineralai skverbiasi į kalkakmenį; randami dideliais klodais.

SPALVA - violetiniai levandų tonai, susimaišę su juodais, pilkais, baltais ar auksaspalviais intarpais.

ŠALTINIAI - Rusija.

KIETUMAS - 5-6.

FIZINĖ / EMOCINĖ NAUDA - stiprina viršugalvio čakros energiją, pasižymi stipriu organizmo energiją valančiu poveikiu, išsklaido senus prisiminimus, praeities traumas ir tuos vaizdus, kurie daugiau nebereikalingi. Padeda kūnui įsisavinti aukštesnius energijos dažnius. Stiprina dvasinių tikslų suvokimą, nušviečia gyvenimo kryptis.

GYDOMASIS POVEIKIS - dėkite čaroitą viršugalvio čakros zonoje, kad aktyvintų ir stiprintų jos energiją. Dėkite rožinio kvarco gabaliuką širdies čakros vietoje, kad padėtų atsiverti besąlygiškai meilei, o dūminio kvarco gabaliuką - prie pėdų, kad užtikrintų energijos tekėjimą.

ASMENINIS NAUDOJIMAS - laikykite savo kambaryje, kad stiprintų jūsų "dvasinio tikslo" supratimą.