DŪMINIS KVARCAS

Dūminis kvarcas - tai plačios kvarcų (silicio dioksido) kristalų grupės narys, pasižymintis savitu rudu atspalviu. Vieni pavyzdžiai yra šviesesni ir skaidresni, o kiti - tamsesni ir matiniai, pastarieji gali būti paveikti karščio, todėl pasiteiraukite pardavėjo. Dūminis kvarcas yra švarus kvarcas, kuris parudavo veikiant natūraliai požeminei spinduliuotei, pvz., tie, kurie randami granito nuosėdose. Kadangi jis jau paveiktas spinduliuotės, atrodo, kad akmuo "atpažįsta" kitus elektromagnetinius procesus ir juos neutralizuoja.

Kai kurie kvarco pavyzdžiai turi auksaspalvių mineralo rutilo, kuris iš tiesų yra titano rūda, dalelių. Jis vadinamas rutilo kvarcu. Titano dalelės veikia kaip laidininkas, paspartinantis neutralizavimo procesą. Dūminis rutilo kvarcas yra stipri aplinkos valymo priemonė.

Naudojant dūminį kvarcą gydymui, jį reikėtų laikyti arba padėti tose vietose, kur jaučiama įtampa. Mažus poliruotus akmenis galima laikyti abiejose rankose tam, kad atsikratytumėte negatyvizmo. Dūminio kvarco energija yra raminanti, skatinanti ilsėtis ir atsipalaiduoti apgaubtam žemės jėgos. Naudinga jį nešioti, jeigu dirbate aplinkoje, kur daug kompiuterių, arba jei praleidžiate nemažai laiko dideliame mieste, kur tarša ir elektromagnetinės jėgos itin didelės.

FORMA IR SANDARA - trikampiai, dažnai ilgi, aiškiai apibrėžtų formų gabalėliai, kai kurie pavyzdžiai yra labai dideli.

SPALVA - nuo šviesiai rudos iki tamsiai rudos ir net beveik juoda.

ŠALTINIAI - Brazilija, Šveicarija, JAV.

KIETUMAS - 7.

FIZINĖ / EMOCINĖ NAUDA - sutelkia tam tikro momento žmogaus energiją, suteikdamas ramybės ir pastovumo. Padeda sumažinti nugaros dalies skausmą, šlaunų ir kojų skausmą. Neutralizuoja negatyvumą žmogaus energetinėje auroje. Neutralizuoja spinduliuotės poveikį, pvz., elektromagnetinius laukus, esančius aplink televizorių arba kompiuterį. Saugo namus nuo neigiamos energijos.

GYDOMASIS POVEIKIS - sukuria saugų energijos lauką, leidžiantį pašalinti neigiamas emocijas. Norėdami apsaugos, didesnį akmenį pasidėkite tarp pėdų arba mažesnius akmenukus abiejose kūno pusėse.

ASMENINIS NAUDOJIMAS - didesnius gabalėlius padėkite šalia elektros prietaisų, o mažesnius nešiokitės su savimi arba kaip papuošalą. Abiejose rankose laikykite po mažą akmenuką, kad nuramintumėte neigiamas emocijas.