ELESTIALIS KVARCAS

ELESTIALIS- Ši forma dažniausiai randama kaip dūminis kvarcas, kartais pasitaiko su spindinčiomis žėrinčiomis dalelėmis. Elestialio kvarcui būdinga laiptuota forma ir daugybė briaunų. Tai stiprus akmuo meditacijai, jis suteikia aiškumo, padeda susikoncentruoti sudėtingose gyvenimo situacijose bei išryškina tiek praėjusių gyvenimų, tiek ir dabartinio problemas, kurias galima transformuoti pasitelkus meilę. Nepaisant daugybės jo briaunų, šis kvarcas pasižymi vieninga forma, kuri primena, jog visi gyvenimo aspektai, iš pažiūros atrodantys fragmentiškai, gali būti vientisi ir integruoti.

FANTOMAS- Ši skaidraus kvarco rūšis turi antrą, nepermatomą kristalo kontūrą, kuris yra vos matomas mineralo struktūroje. Iš tiesų tai yra aukštesnis kristalo augimo frazės ženklas. Gydymo kristalais srityje fantomo kvarcas padeda nušviesti paslėptus ar paslaptingus gyvenimo aspektus, ypač su praeitimi susijusius dalykus. Jis taip pat gali reikšti tuos gyvenimo įvykius, kurie niekada neįvyko. Fantomo kvarcas skatina praeities klausimų sprendimą, pašviesdamas juos dabarties momento šviesa, kurioje juos galima aiškiai matyti ir suprasti. Nešiokite jį arba medituokite su šiuo kristalu, kad pajustumėte poveikį.

LAZERIO LAZDELĖ- Lazerio lazdelė yra ilgas plonas skaidraus kvarco strypelis, kuriam būdinga pleišto formos viršūnė ir daug briaunų. Šios rūšies kristalas yra tarsi šviesos priemonė, nuo smailėjančios viršūnės galinti sukoncentruoti ir nukreipti šviesą. Šią nukreiptą šviesą galima panaudoti tam, kad iš energijos lauko būtų pašalinti kamščiai arba sąstingio zonos. Tai tikslus kristalas, todėl jį naudoti reikia atsakingai bei turint aiškų tikslą. Jeigu nesate gerai susipažinę su kristalais, geriau lazerinės lazdelės energijos poveikį patirti per profesionalaus gydytojo kristalais rankas.

MANIFESTACIJA- Manifestacijos kvarcas yra nuostabus fenomenas, kur didesniame kristale aiškiai matyti vienas arba daugiau mažesnių kristalų. Skirtingai negu fantomo kvarco nepermatomas kristalas, šie yra skaidrūs, visiškai susiformavę kristalai. Didesnis gabalas yra tarsi mažesniųjų motina. Manifestacijos kvarcas- tai vertingas simbolis, reiškiantis kiekvieno mūsų viduje slypinčias galimybes savo svajones paversti tikrove. Meditacija su šio kristalo gabaliuku skatina stiprių kūrybiškų vizijų bei būdų, kaip jas įgyvendinti realybėje.