JUODASIS OBSIDIANAS

Obsidijanas yra vulkaninis stiklas, sudarytas iš silicio dioksido (kvarco) ir daugybės priemaišų, kurios lemia jo spalvų ir formų įvairovę. Jis susiformuoja, kuomet vulkaninė lava susiduria su vandeniu. Dažnai lava sudaro ežerą, ji vėsta, o susiformavusi uoliena įgyja stiklišką pavidalą. Juodajam obsidianui spalvą suteikia geležis ir magnis. Kartais randami maži, apvalūs, glotnūs gabaliukai, kurie vadinami apačių ašaromis. Vietinės Šiaurės Amerikos gentys juodąjį obsidianą skeliant tam tikru kampu, jį galima smulkinti, taip suformuojamas aštriabriaunis kraštas. Arizonoje yra rasta iš obsidiano pagamintų įrankių, kurių amžius siekia 10 tūkstančių metų.

Kadangi juodasis obsidianas yra stiklo rūšis, pasitaiko įdomių jo formų, jis taip gali būti skaidrus. Gydymo kristalais srityje tai paslapties akmuo, tai gija, siejanti su gilesniais, nežinomais savasties aspektais. Gerai jį nešiotis gydantis, ypač kai gydymo procesas yra ilgas. Tai stiprią apsauginę galią turintis akmuo. Naudinga šį akmenį per naktį palikti užkastą žemėje, kad jis apsivalytų ir pasikrautų apsaugančios energijos.

FORMA IR SANDARA - silicio dioksido vulkaninis stiklas, kuriam būdinga amorfinė būsena (struktūra, neturinti vidinės geometrinės gardelės).

SPALVA - juoda, taip pat tamsiai ruda ir tamsiai žalia.

ŠALTINIAI - Britanija, Italija, Meksika, JAV.

KIETUMAS-5-5,5 (daug minkštesnis už kvarcą ).

FIZINĖ / EMOCINĖ NAUDA - stiprus dvasią saugantis akmuo, kuris padeda atremti sekinančią ir siurbiančią kitų žmonių energiją, stiprindamas ir stabilizuodamas organizmą. Iškelia į paviršių tuos aspektus, kurie iki tol būna užslėpti ir paverčia juos naudingais gydymo pagalbininkais. Sustabdo apgavystę, suteikia aiškumo ir padeda susikoncentruoti.

GYDOMASIS POVEIKIS - nedidelius gabaliukus padėkite tarp pėdų arba laikykite rankose, kad stiprintų aplink kūną esantį energijos lauką.

ASMENINIS NAUDOJIMAS - naudokite laikykite namuose, kad sugertų elektromagnetinės energijos perteklių. Nešiokite kaip apsaugą teikiantį akmenį.