Apie juvelyrikainternetu.lt prekes

 

PREKIAUJAME IMPORTUOTAIS IR MŪSŲ PAČIŲ GAMINAMAIS JUVELYRINIAIS DIRBINIAIS

Mūsų e-praduotuvėje be gausybės importuotų gamyklinių prekių rasite ir mūsų gaminamų juvelyrinių dirbinių. Prekės, kurios yra gamyklinės, dažniausiai jos yra tokios kokios yra ir jų parametrų keisti negalime (pasitaiko išimčių). O visi juvelyriniai dirbiniai, kurie yra mūsų pačių gaminami, gali būti pagaminti pagal Jūsų pageidavimus (nebūtinai ką matote nuotraukoje ar kas nurodyta prekės parametruose). Tokių gaminių galime keisti aukso spalvas ir prabas, įdėti ar išimti akmenukus, keisti sintetinius akmenukus tikrais deimantais ir atvirkščiai, daryti kitokius pakeitimus. Žiedus pagaminsime tiksliai Jums reikiamų dydžių, grandinėles tiksliai reikiamo ilgio, norimo svorio ir su pageidaujamu užsegimu.

Kaip atskirti kuri prekė importuota, kuri mūsų gaminama? Tiesiog žiūrėkite į prekės pristatymo terminą. Jei mes įsipareigojame prekę pristatyti ilgiausiai iki 4 darbo dienų, vadinasi mes ją turime prekyboje, paimame iš vitrinos ir atsiunčiame Jums. Jei prie prekės yra nurodytas ilgesnis pristatymo terminas, vadinasi pirma ją turime pagaminti. Mūsų pačių yra gaminami visi vestuviniai žiedai, dauguma sužadėtuvių žiedų, beveik visos vyriškos grandinėlės ir apyrankės, bei dalis kitų juvelyrinių gaminių.

Visais klausimais skambinkite mums +37062099051 arba rašykite info@juvelyrikainternetu.lt

 

GAMINAME ĮVAIRIAS GRANDINĖLES IR APYRANKES

Ziedai

 

Nuo šiol galime Jums pasiūlyti ne tik gamyklines importuotas grandinėles bei apyrankes, bet ir mūsų gaminamas rankų darbo auksines ir sidabrines tiek vyriškas tiek moteriškas grandinėles ant kalo ar rankos. Pas mus galite užsisakyti bismark, piton, kaizer ir kt. raštų grandinėles ant kaklo ar rankos. Pagaminsime iš Jūsų pageidaujamo metalo (auksas arba sidabras), pageidaujamos aukso prabos (375, 585 arba 750) ir aukso spalvos (raudonas, geltonas arba baltas), norimo svorio, ilgio, pločio bei su pageidaujamu užsegimu grandinėlę ar apyrankę gamintojo kainomis.

Gaminamas grandinėles rasite čia

Gaminamas apyrankes rasite čia

 

 

PAGAL UŽSAKYMUS GAMINAME ĮVAIRIUS JUVELYRINIUS DIRBINIUS IR SU NAUJAUSIA 3D TECHNOLOGIJA

Neišsirinkus iš mūsų e-parduotuvėje siūlomų juvelyrinių gaminių galime pagaminti individualius dirbinius iš aukso pagal Jūsų pageidavimus. Dabar tą galime atlikti ir su naujausia 3D spausdinimo technologija, kas gaminiams suteikia ypač aukštą kokybę. Paspaudę žemiau esančią nuorodą, iš 3D failais prekiaujančios e-parduotuvės išsirinkite pageidaujamą žiedą, auskarus, pakabuką ar kt. juvelyrinį dirbinį. El. paštu info@juvelyrikainternetu.lt atsiųskite mums pageidaujamo dirbinio nuorodą ir susitarsime individualiai to gaminio kainą bei pagaminimo terminą.

Su 3D technologija gaminamus dirbinius rasite čia (anglų k.) arba čia (rusų k.)

 

JUVELYRINIAI DIRBINIAI IŠ SIDABRO SU PUSBRANGIAIS AKMENIMIS

Mūsų e-parduotuvė pasipildė plačiu asortimentu sidabrinių juvelyrinių dirbinių su pusbrangiais akmenimis. Tai rankų darbo rytietiški papuošalai - moteriški žiedai, auskarai, kaklo papuošalai, apyrankės, pakabukai bei  segės. Unikalūs juvelyriniai dirbiniai yra su tikrais pusbrangiais akmenimis tokiais kaip rubinu, smaragdu, safyru, turkiu, topazu, tigro akim, koralu, granatu, lazuritu, citrinu, ametistu, kvarcu, oniksu, chalcedonu, malachitu, markazinu, karneoliu, turmalinu ir kt. Į viršuje esantį paieškos laukelį įveskite pageidaujamo akmens trumpinį, pvz.: "turk" ir Jums atfiltruos visas mūsų turimas prekes su turkiu.

 

INFORMACIJA DĖL AUKSO SPALVOS NUOTRAUKOSE

Renkantis auksinį gaminį rekomenduojame į nuotraukose matomą aukso spalvą nekreipti dėmesio, nes tiek skirtingose nuotraukose, tiek skirtinguose ekranuose ta pati aukso spalva gali atrodyti skirtingai. Jūs tiesiog rinkitės juvelyrinio gaminio modelį, o aukso spalvą žiūrėkite kas parašyta techniniuose duomenyse. Ir jei prie prekės parašyta, kad tai raudonas auksas, vadinasi realiai jis yra tokios spalvos kaip ir visur realybėje. Tas pats ir su geltonu bei baltu auksu.

Tiesiog jau taip yra, kad ant nuotraukų yra sunkiai išgaunama tikroji aukso spalva. O realybėje mūsų siūlomos prekės yra gražesnės nei ant nuotraukų :)