KATEDRA KVARCAS

KATEDRA - Ši kvarco forma yra viena iš gražiausių ir neįprasčiausių kvarco variantų. Jis taip vadinamas dėl savo laiptuotos struktūros, kuri primena gotikinės architektūros bokštus ir arkas. Gydymo kristalais specialistai jį laiko raktu į žemių ir suvokimo, esančių už materialaus pasaulio ribų, lygmėmis. Manoma, jog tai yra informacijos, kurį įvairiais laikais buvo prieinama ieškotojams, mistikams bei aiškiaregiams, laukas. Jame slypi atsakymai į giliausias paslaptis. Katedros kvarco laikymas gali paskatinti suvokimo, prisiminimų ir atminties pliūpsnius, kurie nušviečia vidines problemas.

ATMINTIES SAUGOTOJAS - Kvarcas atminties saugotojas viename arba daugiau paviršių turi neįprastą trikampį ar V formos ženklą. Šie kristalai gana reti, o kiekvieno gabalėlio ženklų raštas yra unikalus. Gydymo kristalais specialistai šį kvarcą laiko dar viena dvasinės atminties saugykla, galbūt net susijusia su praėjusiais gyvenimais, kuriuose galima prisiminti. Šios rūšies kvarcas kūnui, sielai ir protui suteikia harmonijos bei padeda vystyti atminties galias. Padėtas trečiosios akies čakros zonoje, šis kvarcas gali paskatinti smulkų vietovių su šiuo gyvenimu, prisiminimą.

GAUSA - Gausos kvarcui būdinga luito, aplipusio daugybe mažų kristalų, forma. Iš šių kristalų sankaupos kyla viena arba dvi viršūnės. Tokia sudėtinga kito forma, kur iš įvairių pusių šliejasi kristalai, veikia tarsi šviesą pritraukiantis imtuvas. Gausa reiškia pasitikėjimą visata, žinojimą, jog jis suteiks, ko reikia, ne tik pinigus ir turtus, bet ir žmones, patirtį ir tobulėjimo galimybes. Namuose laikomas gausos kvarco kristalais padeda stiprinti naujas kryptis bei teigiamos energijos tekėjimą į namus. Medituokite su šiuo kristalu ir su dėkingumu priimkite tai, ką gaunate.

LEMŪRIJOS SĖKLA - Tai labai neįprasta kvarco forma, kuri visai neseniai tapo plačiau prieinama. Jai būdingas labai neryškus rožinis atspalvis, o išilgai kristalo šonų matyti horizontalios lygios juostos, paprastai einančios per visą kristalą iki pat jo smaigalio. Jo energija labai skiriasi nuo įprastino kvarco; laikant rankose galima pajusti šilumos dilkčiojimą.
Gydymo kristalais specialistai šią kvarco rūšį sieja su Lemūrija, spėjama prarastąja žeme, kuri gyvavo ankščiau už Biblijoje aprašytą potvynį ir kurios žmonių santykiai su žeme buvo labai artimi ir instinktyvūs. Lemūrijos sėklos kvarcas pažadina žmogaus, dirbančio su juo sielą, paskatina suprasti planetą ir jos poreikius.