KIANITAS

KIANITAS - kianitas yra neįprastas mineralas, kurį sudaro aliuminio silikatas. Jis susidaro paralelinių plokščių juostų formos su matomomis dryžėmis. Mineralas dažnai būna įstrigęs metamorfinėse uolienose arba kvarco gyslose. Neįprasta kianito savybė yra ta, jog jam būdingi du kietumo rodikliai: jis gana minkštas išilgai kristalo ir kietas skersai kristalo. Paprastai jis randamas šviesios mėlynos spalvos kartais pasitaiko tamsesnės arba baltos spalvos pavyzdžių. Akmens paviršiui būdingas gražus perlinis žvilgesys. Žiūrint iš šalies, kianitas atrodo tarsi ploni vienas ant kito sudėti popieriaus lakštai, tarsi knyga. Jam būdinga skilti išilgai vertikalios ašies, o tai reiškia jog jis nėra dažnai naudojamas papuošalams. Su kianitu dirbti reikia atsargiai, jį būtina tinkamai prižiūrėti.

Dėl išskirtinės struktūros kianitas puikiai tinka gydant kristalais - tai energijos laidininkas, kuris veikia tarsi takelis, pašalinantis neigiamą energiją iš organizmo ir leidžiantis įtekėti teigiamai energijai. Jis atveria naujus suvokimo ir gilesnius meditacijos lygmenis. Mineralas užtikrina, kad energija tekėtų bet kokius trukdžius. Tai geriausias akmuo, padedantis atsikratyti pasenusių, mūsų jau nebetenkinančių vaizdų.

FORMA IR SANDARA - Triklinė sistema, ilgų, plokščių juostų su dryžėmis forma. Dažniausiai randamas metamorfinių uolienų, pvz; kvarco, gneiso ar skalūno sluoksniuose.

SPALVA - Dažniausiai šviesiai mėlyna, kartais ryški mėlyna,taip pat balta, pilka, juoda.

ŠALTINIAI - Afrika, Brazilija, Rusija, Rytų Europa, Indija, Šveicarija, JAV.

FIZINĖ / EMOCINĖ NAUDA - Veikia tarsi laidininkas, padedantis energijai tekėti kūnu, pašalina negatyvizmą ir atneša teigiamų vibracijų. Pašalina senus dvasinius ir emocinius trukdžius, atveria naują perspektyvą. Skatina ir stiprina aiškiaregystės gebėjimus. Padeda gydyti lūžusius kaulus, nukreipdamas gydančią energiją per sužeistą vietą.

GYDOMASIS POVEIKIS - Uždėkite ant sužeistos vietos, kad paskatintumėte tekėti gydančią energiją. Dėkite saulės rezginio čakros zonoje, kad aukštesnės ir žemesnės čakros taptų darniais energijos kanalais. Dėkite trečiosios akies čakros vietoje, norėdami sustiprinti aiškiaregystės gebėjimus.

ASMENINIS NAUDOJIMAS - Nešiokite ant krūtinės, kad paskatintumėte energiją ramiai tekėti po visą organizmą.