LEVANDINIS KVARCAS

LEVANDINIS KVARCAS - Tai neįprasta rožinio kvarco forma, taip pavadinta dėl specifinio alyvinio - rožinio atspalvio. Kad geriausiai įžiūrėtumėte šios spalvos variantą, šalia padėkite įprasto rožinio kvarco gabalėlį - tuomet skirtumas matomas akivaizdžiai. Levandiniam kvarcui būdingas gražus žvilgesys ir švelni energija. Dažniausiai jis randamas Brazilijoje, kartais pasitaiko didelės sankaupos arba smailas. Jis puikiai tinka drožinėti, nes, kaip ir visos kvarco rūšys, yra kietas. Vis populiaresni tampa nuostabūs drožinėti gabaliukai, kuriems suteikta liepsnos forma. Kaip ir rožinis kvarcas, levandinis kvarcas gali būti pusskaidris, skaidrus arba matinis. Šis akmuo daug brangesnis už įprastą rožinį kvarcą, nes jį sunkiau rasti.
Levandinio kvarco spalva yra rožinės ir šviesiai violetinės spalvų kombinacija. Rožinė yra širdies čakros spalva, skatinanti pasitikėjimą, užuojautą bei kitus jausmus. Šviesiai violetinė spalva švelniai skatina atsiverti viršugalvio čakrą, suteikdama įkvėpimo ir išminties. Levandinis kvarcas yra švelnus akmuo, tinkamas naudoti medituojant, jis skatina atsiverti dvasią lėtai ir kantriai, o ne staigiais šuoliais. Mineralas skatina puoselėti emocijas, padeda sukurti saugią ir ramią erdvę aplink save, simbolizuoja ramybę ir tylą. Padėtas po pagalve jis padeda spręsti miego sutrikimus ir skatina geresnį poilsį. Tai akmuo, kurį tinka naudoti vaikams, kai nori juos nuraminti po fizinio aktyvumo periodų.

FORMA IR SANDARA -Silicio dioksidas; trikampė sistema; susidaro masyvūs klodai arba santalkos.

SPALVA - Alyvinė ir rožinės derinys.

ŠALTINIAI-Brazilija.

KIETUMAS-7.

FIZINĖ / ASMENINĖ NAUDA - Ramina emocijas ir padeda atsikratyti pažeidžiamumo jausmo. Padeda sukurti ramybės ir stabilumo jausmą tuomet, kai išgyvenamas stresas. Padeda, kai kankina nemiga, košmarai, kai miegas yra nereguliarus. Malšina galvos skausmus ir migreną, kurią sukėlė protinės prekovos. Puoselėja vidinio saiko energiją, skatina pasitikėjimą ir spontaniškumą.

GYDOMASIS POVEIKIS - Dėkite širdies zonoje, kad ramintų emocijas, arba trečiosios akies ar viršugalvio čakrų zonose, jei norite sumažinti protinę įtampą bei galvos skausmus. Kiekvienoje rankoje laikykite po akmenuką, kad atsistatytų kairės ir dešinės kūno pusės energijos pusiausvyra.

ASMENINIS NAUDOJIMAS - Naudokite vonioje kartu su rožiniu kvarcu, kad padėtų atsikratyti įtampos ir streso. Norėdami sumažinti emocinę įtampą pasigaminkite vaistų iš šio akmens.