MEDITACIJA SU KRISTALAIS

MEDITACIJA - tai menas, kuris suteikia pusiausvyros visai čakrų sistemai, atverdamas kelią vidinei ramybei bei harmonijai. Yra daug įvairių meditacijos formų, kurios siūlo galimybę pasiekti dvasinio nušvitimo būseną. Meditacija nėra priskiriama jokiai religijai, tai tiesiog veikla, skatinanti dvasinį tobulėjimą. Ji minima daugelyje senovinių mokymų, tarp jų ir dzebudizmas bei hinduizmas.

Meditacija nereiškia greito problemos sprendimo, tai menas, kuriam išmokti ir kurį įvaldyti reikia laiko. Tam tikrą laiką užsiimti meditacija, pajuntamas realus poveikis, pvz., sumažėjęs kraujo spaudimas, ramesnis protas, ne tokios audringos emocijos. Norint, kad meditacija taptų naudinga, reikia ją praktikuoti reguliariai. Iš pradžių gerai būtų ir 20 minučių, tai daryti tinkamiausia atsikėlus ryte. Medituojant galima sėdėti ant kieto pagrindo kėdės, nesukryžiavus kojų, pėdas padėjus ant grindų, o rankas laikant laisvai sunertas skrute. Tai pat galima sėdėti ant žemės sukryžiavus kojas. Tai įprastos meditacijos pozos.

DĖMESIO SUTELKIMAS Į KRISTALĄ - Dar vienas aspektas - tai kristalo naudojimas meditacijai. Kokį kristalą pasirinksite meditacijai, yra tik jūsų reikalas. Jus gali patraukti tam tikras akmuo dėl savos spalvos, formos ar malonumo jį liesti. O galbūt jūs perskaitėte apie akmenį ir norite su juo padirbėti? Jūs galite peržiūrėti savo kolekciją ir pajusit, kad tam tikras gabaliukas išsiskiria. Yra du paprasti būdai, kaip medituoti su akmeniu. Vienas iš jų - žiūrėti į kristalą. Meditacija, kuomet akys susikoncentruoja į vieną objektą yra atėjusi iš dzeno tradicijų, kurios teigia, jog susimąstymas ramina protą. Jeigu nusprendėte pasirinkti šį būdą, kristalą padėkite ant švaraus paviršiaus, ant audinio, o šalia uždekite žvakę. Atsisėskite meditacijos poza ir ritmingai kvėpuokite, kol atsipalaiduosite. Leiskite akims pailsėti žiūrint, į akmenį, susikoncentruokite ir žiūrėkite į jį, kiek galima ilgiau nenukreipdami žvilgsnio kitur. Jeigu jaučiate, kad norite atitraukti akis, pažiūrėkite į žvakę, o tada grįžkite prie akmens. Stebėkite bet kokias mintis, jausmus ar įspūdžius, kurie jus užplūsta, leiskite jiems ramiai tekėti. Po 20 minučių užsirašykite, kad prisimintumėte svarbias detales.

PUSIAUSVYROS PALAIKYMAS - Antras būdas yra laikyti kristalą kairėje rankoje, uždengus dešine ranka. Kairioji ranka yra jaučianti, dešinioji - veikianti, o kokiu būdu laikanti kristalą rankose išlaikoma in ir jan energijos pusiausvyra. Atsipalaiduokite, užsimerkite ir ramiai kvėpuokite. Paprasčiausiai leiskite protui pailsėti ir susitelkite į rankose esantį kristalą. Pajuskite, kaip jis jaučiasi ir ką jaučiate jūs. Tai kristalo energija sąveikauja su jūsų energija. Kai baigsite medituoti užsirašykite visus svarbius įspūdžius.

VIRŠUJE - Kristalo laikymas rankoje tai būdas užmegzti artimą ryšį juo, galite jausti šilumą ar dilgčiojimą savo kūne, čakrų zonose, pvz., trečiosios akies arba viršugalvio centruose.