MĖLYNASIS JUOSTUOTASIS AGATAS

Agatai - tai kvarco, kuris pasižymi įvairiausiais variantais, spalvomis ir savybėmis, rūšis. Jų forma yra mikrokristalinė, o tai reiškia, jog akmens struktūrą labai sunku įžiūrėti net per mikroskopą. Dažniausiai jie yra matiniai ir susidaro dideli kristalų gabalai, o ne smailiaviršūniai akmenys kaip grynasis kvarcas. Melsvasis juostuotasis agatas - tai vaizdingas pavadinimas, apibūdinantis gražiomis kreminėmis juostomis, dryžiais ar dėmėmis, kurios persipina su šviesiai melsva šio pusbrangakmenio spalva, išmargintą akmenį. Šlifuotų šviesiai melsvo juostuotojo agato akmenukų lengvai galima rasti kristalų parduotuvėse ir jie nėra brangūs. Tai labai mėgstamas vienas iš pirmųjų kolekcionierių akmenų, ypač jis patinka vaikams, kuriuos žavi įvairiaspalvių akmenukų kolekcijos. Didesni akmenys būna labai įspūdingi: banguotos kreminės juostos kontrastuoja su švelnia melsva spalva, ypač nušlifavus akmenį.

Melsvojo juostuotojo agato spalva primena dangų, suteikdamas ramybės ir tylos įspūdį. Tai akmuo, puikiai tinkamas laikyti meditacijos arba gydymo vietoje, nes stiprina atmosferą. Jį taip pat galima naudoti norint susikaupti meditacijai, paskatinti protą pereiti į kitas sritis arba siekiant atsipalaiduoti. Vonioje jį galima naudoti su rožiniu kvarcu, taip sukuriama ramybės ir meilės pusiausvyra; tai padeda išspręsti kasdienius rūpesčius ir problemas. Gerdami vaistus, pagamintus naudojant melsvą juostuotąjį agatą, pasieksite viso organizmo ramybės ir tylos būseną, ypač jei išgyvenate emocinę traumą ar stiprų nerimą.

FORMA IR SANDARA - mikrokristalinis kvarcas, trikampė sistema, specifinis ypatumas - juostos; dažniausiai randamas dideliais gabalais.

SPALVA - šviesus melsvo dangaus atspalvis su kreminėmis arba baltomis juostomis.

ŠALTINIAI - Brazilija, Pietų Afrika, Urugvajus.

KIETUMAS - 7.

FIZINĖ / EMOCINĖ NAUDA - suteikia sielai ramybės ir padeda kūnui atsipalaiduoti. Gerina miego kokybę ir mažina nerimą. Padeda nuraminti pyktį ir įsiaudrinusias emocijas. Mažina uždegimus, lengvina gerklės problemas, pvz., skausmą ar kosulį.

GYDOMASIS POVEIKIS - dėkite gerklės čakros zonoje, norėdami paskatinti bendradarbiavimą ir sumažinti pykčio poveikį. Norėdami visiškai atpalaiduoti visą kūną, abiejose rankose laikykite po akmenuką. Uždėkite akmenuką trečiosios akies čakros vietoje, norėdami nuraminti protą ir paskatinti skaidrų mąstymą.

ASMENINIS NAUDOJIMAS - nešiokite prie gerklės, norėdami paskatinti atvirą ir švelnų bendravimą.