MĖNULIO AKMUO

MĖLYNASIS MĖNULIO AKMUO

Mėnulio akmuo - tai lauko špato, sudaryto iš kalio aliuminio silikato, rūšis. Jo randama įvairių rūšių, tačiau visiems būdingas ypatingas žvilgesys, vadinamas labradorescencija, kuris taip pat būdingas labradoritui. Tai šviesos efektas susidarantis, susidarantis dėl į plaukelius panašių struktūrų kristalo viduje, kurios spinduliuoja šviesą tam tikru kampu, taip sukurdamos įvairių spalvų efektus. Kai kuriems mėnulio akmenims būdingas perlinis baltas žvilgesys, o mėlynasis mėnulio akmuo, kartais dar vadinamas vaivorykštiniu, pasuktas į šviesą išsiskiria šviesiai melsvu švytėjimu. Jis turi ilgą istoriją, ypač puikiai atrodo naudojamas sidabro apsoduose - šiuo metu tai labai populiaru. Senovės keltai ir romėnai nešiojo šį akmenį, įstatytą žieduose, sagėse ar pakabukuose.

Mėnulio akmuo - tai vaizdingas lauko špato pavadinimas. Šis akmuo taip vadinamas dėl to, kad jo švytėjimas primena besikeičiantį mėnulio pavidalą danguje. Kalbant apie gydymą, mėnulio akmuo laikomas simboliniu akmeniu, stiprinančiu moteriškąją energiją. Tai nereiškia, jog jis tinka tik moterims. Visi gyvi organizmai turi ir moteriškos, ir vyriškos energijos. Kitaip sakant, tai atspindi dvi asmenybės puses: veikiančią ir stebinčią, aktyviąją ir pasyviąją. Mums visiems kartais reikia į išorę nukreiptos veiklos (vyriškoji energija), o kartais - vidinio susikaupimo (moteriškoji energija). Mėnulio akmuo yra labai geras pasirinkimas, kai reikia ramybės ir tylos.

FORMA IR SANDARA - monoklininės struktūros lauko špatas, susidarantis luitų ar plokštelių pavidalu; dažnai randamas drauge su granitu.

SPALVA - blyškiame ar šviesiame pagrindo fone matyti ploni sluoksniai, dėl to atsiranda švytintis melsvas blizgesys, taip pat baltas arba auksaspalvis žvilgesys.

ŠALTINIAI - Australija, Indija, Mianmaras, Šri Lanka, JAV.

KIETUMAS - 7.

FIZINĖ/EMOCINĖ NAUDA - švelniai ramina energetinį lauką arba aurą, pašalina neigiamas energijas ir stiprina vidinę ramybę. Mažina įtampą ir nerimą, ypač susijusius su hormoniniais svyravimais, pvz. PMS arba menopauzės metu. Stiprina intuiciją, skatina, skatina suvokti savo vidinį kūrybiškumą.

GYDOMASIS POVEIKIS - padėkite tris akmenis širdies, gerklės ir trečiosios akies čakrų vietose, norėdami pajusti ramybę ir atverti protą gilesniems apmąstymams. Kiekvienoje rankoje laikykite po gabalėlį, norėdami sustiprinti kūno moteriškąją energiją.

ASMENINIS NAUDOJIMAS - nešiokite prie širdies arba gerklės čakros, norėdami sustiprinti tylą ir vidinę ramybę.