NUKREIPIANTYSIS KVARCAS

SAVIGYDIS - Savigydžio kvarco gabalėlis savo formavimosi momentu įtrūko tam tikrame taške bei užaugo ''sugydydamas'' įtrūkimą. Tai sritis, kuri atsistatė paprastai yra nepermatoma, o kristalas yra pakeitęs savo ašį. Savigydis kvarcas yra gydymo galų simbolis. Pvz., jeigu odoje yra gili žaizda, ji palieka randą. Rando vietoje užaugę audiniai yra stipresni už anksčiau buvusius. Savigydis kvarcas parodo, jog gyvenimo žaizdos gali būti geri mokytojai, skatinantys atgimimą.

GENERATORIUS - Generatorius kvarcas yra retas darinys, turintis šešis vienodus šonus ir smaigalį, kurį sudaro šešios identiškų kampų briaunos. Ideali natūraliai susiformavusi simetrija mineralų pasaulyje yra labai neįprastas reiškinys, kadangi kristalų formavimosi procese nuolat vyksta cheminiai, slėgio bei temperatūrų pokyčiai. Dėl to dauguma kristalų yra nesimetriški. Šis kvarcas, kaip sako pavadinimas veikia tarsi baterija, padedanti atsigauti išsekusiems žmonėms arba nualintai aplinkai. Tai grupinei meditacijai ir maldai tinkamas akmuo, kadangi jis stiprina dvasinę energiją.

SIELOS DRAUGAS - Tai graži porinio kvarco forma, kur iš pagrindo išauga du kristalai dvyniai, po to jie atsiskiria ir sudaro dvi ryškias viršūnes. Tai vadinama sielos draugu arba dvynių forma. Jis simbolizuoja nuoširdžiausius žmonių santykius, turinčių vieningą pagrindą, bet kur dvi besijungiančios energijos išsaugo ir savo unikalias savybes. Sielos draugas yra žmogus, su kuriuo mus sieja gilus ir nuoširdus bendravimas, grindžiamas dvasiniu supratimu. Laikant tokį kristalą namuose susidaro galimybė tokiems santykiams atsirasti.

NUKREIPIANTYSIS - Nukreipiantysis kvarco gabalėlis yra itin savitas, kadangi jo smaigalyje matyti viena ryški briauna su septyniomis ryškiomis pusėmis, o priešingoje pusėje matyti briaunelė, turinti tik tris puses. Skaičiai septyni ir trys yra labai reikšmingi: septyni yra čakrų - žmogaus aurą sudarančių energijos centrų - skaičius; trys yra matmenų, kuriuose mes gyvename (aukštis, plotis ir gylis) skaičius. Nukreipiantis kvarcas pritraukia energiją į septynias čakras ir skatina ją nutekėti į žemę. Tai stipri kvarco forma, todėl apie tai, kur jį laikyti ir kaip naudoti, geriau pasitarti su gydymo kristalais specialistu.