PERLAS

Mirguliuojantys perlai yra organinės kilmės. Jie susidaro jūros moliuskų, vadinamų perlų austrėmis, geldelėse. Į ją prasiskverbęs svetimkūnis dirgina vidinį kriauklės sluoksnį, todėl moliuskas išskiria kalcio karbonato sluoksnius bei specialias išskyras, vadinamas konchiolinu. Šių dviejų medžiagų derinys sukuria perlamutro sluoksnį ž pagrindinę perlo medžiagą. Kol geldelėje susiformuos vienintelis perlas, gali praeiti keletas metų.

Perlai gali būti gėlavandeniai (šie dažniausiai atkeliauja iš Kinijos) arba sūraus vandens, kurie išgaunami Persijos įlankoje arba Indijos vandenyno Australijos pakrantėse bei Japonijoje, Fidžyje, Taityje ir Indonezijoje. Šiais laikais didžioji dalis perlų yra kultūriniai, o tai reiškia, jog į austrę specialiai implantuojamas perlamutro rutuliukas, kuris stimuliuoja perlą sudarančio perlamutro išsiskyrimą. Kultūriniai perlai paprastai yra rutulio pavidalo, o natūralūs perlai - šiek tiek netaisyklingos formos ir ypač reti. Vienintelis būdas atskirti ar perlas yra natūralus - apšviesti jį rentgeno spinduliais. Jeigu perlas nenatūralus, tai po perlamutro sluoksniu bus matyti dirbtinis rutuliukas.

kalbant apie gydymą, perlams būdinga švelni energija, simbolizuojanti mėnulį bei jo įtaką vidiniams kūno ciklams.

FORMA IR SANDARA - organinis amorfinės struktūros mineralas, susiformuojantis perlo austrės geldelėje; kultūrinis perlas užauginamas implantuojant rutuliuką; perlamutro sluoksniai (kalcio karbonato ir natūralių išskyrų mišinys) sukuria mirguliuojančias vaivorykštės spalvas.

SPALVA - kreminė balta, geltona, žalia, melsvai pilka, violetinė, ruda, juoda.

ŠALTINIAI - Australija, Fidžis, Indonezija, Japonija, Persijos įlanka, Taitis (sūriųjų vandenų), Kinija (gėlavandeniai).

KIETUMAS - 2-2,5 (minkštas, lengvai susibraižo, reikia laikyti suvyniotus į minkštą audinį).

FIZINĖ/EMOCINĖ NAUDA - perlų energija padeda pagerinti hormonų pusiausvyrą, suderiną moteriškąjį ciklą su mėnulio ciklu, o tai naudinga vaisingumui. Harmonizuoja emocijas, mažina nuotaikų svyravimus. Atstato kūne esančio vandens pusiausvyrą, lengvindamas skysčių susilaikymą. Suteikia emocinės ir dvasinės ramybės.

GYDOMASIS POVEIKIS - dėkite kasos čakros (lemiančios dauginimosi organų veiklą) vietoje, ant gerklės čakros (veikiančios skydliaukę) ir ant kaktos (veikiančios kankorėžinę liauką ir hipofizę, kuri kontroliuoja hormonus) tam, kad subalansuotų hormonų veiklą.

ASMENINIS NAUDOJIMAS - nešiokite kaip papuošalą, kad pajustumėte ramybę.