Prekybininkams / Juvelyrams

"Juvelyrikainternetu.lt" tai vienintelis specializuotas juvelyrinių prekių prekybos centras internete Lietuvoje. Kuriant šį elektroninį prekybos centrą yra panaudota dauguma inovatyvių elektroninės komercijos sprendimų, taupančių pirkėjų ir prekybininkų laiką.

 

Juvelyrinių prekių gamintojams, tiekėjams, prekybininkams, juvelyrams siūlome tapti mūsų verslo partneriais ir Jūs be jokių rūpesčių, greitai ir svarbiausia be jokių investicijų turėsite dar vieną pardavimo kanalą. Viskuo ir svarbiausia savo lėšomis pasirūpinsime mes. Tapkite mūsų partneriu ir:

     - Jums nereikės jokių investicijų - tiek pradedant, tiek vėliau turėsite tik minimalias darbo laiko sąnaudas;

     - Jums nereikės su niekuo (bankai, siuntų tarnybos) sudaryti jokių sutarčių - viena sutartis su mumis;

     - Jums nereikės mokėti jokių nuomos, avansinių, palaikymo ar kitokių mokesčių - tik vienas komisinis mokestis nuo parduotų prekių. Jei nieko nepardavėte, tai nieko Jums ir nekainuoja. Visi su mokėjimais ir prekių pristatymu susiję kaštai tenka mums;

     - Apmokysime dirbti su automatizuota, funkcionalia, tuo pačiu paprasta ir lengvai suprantama prekių įkėlimo ir aprašymo bei užsakymų valdymo sistema.

Jums tik reikia prekybos, gamybos ar kitoje Jums patogioje darbo vietoje turėti kompiuterį su interneto prieiga bei spausdintuvą, kuris dar labiau pagreitins darbą.

 

Jei susidomėjote, užpildykite šią formą ir mes susisieksime su Jumis bei suteiksime visą Jus dominančią informaciją:

 

Patikrinimo kodas
 
 

* - pažymėti laukai būtini