SEREPINITAS

Serepinitas - tai specifiška klinochloro rūšis, kuriai būdinga sudėtinga cheminė sandara: magnio geležies aliuminio silikato hidroksidas. Clinochloras yra vienas iš didelės grupės mineralų, kurie vadinami chloritais. Jie susiformavo dėl metamorfinių ir hidroterminių geležies ir magnio silikatų pokyčių žemės plutoje. Žodis "chlore" yra kilęs iš graikų kalbos žodžio, reiškiančio "žalia". Žalia yra pagrindinė šių mineralų spalva.

Serepinitas - tai vaizdingas gražaus klinochloro, randamo netoli Baikalo ežero Sibire, Rusijoje, pavadinimas. Mineralas taip vadinamas dėl savo sodrios žalios spalvos, kurią vagoja gražūs mirgantys sidabriniai pluoštai, panašūs į sparnus. Taigi iš čia ir serepinito pavadinimas - primena angelus. Šis efektas paryškinamas skaldant akmenį išilgai natūralios skilimo linijos ir nušlifuojant vertikalias briaunas. Vakarų Europoje kristalas pasirodė gana neseniai. Jis brangesnis už kitus pusbrangius akmenis. Serepinitas yra minkštas ir lengvai skyla, todėl jį reikia atidžiai prižiūrėti. Populiarėja serepinitas sidabro apsode.

Kalbant apie gydymą, serepinitas yra naudojamas angelų pasaulio suvokimui stiprinti. Šiais neramiais laikais angelai labai reikalingi, o daugelis dvasinių tradicijų juos garbina kaip ramybės ir vilties pasiuntinius. Nešiojant arba naudojant serepinitą, galima arčiau prisikviesti savo angelą sargą. Jį taip pat galima naudoti tam, kad sujungtumėte "lengvąjį kūną", t.y., žmogaus energijos lauką, kuris yra arčiausiai dvasios, su fiziniu kūnu. Taip galėtumėte susipažinti su įvairaus lygio žmonijos patirtimi.

FORMA IR SANDARA - monoklininė sistema, nemaži grūdėti pavidalai, paprastai su baltomis juostomis, kurios sukuria mirgantį žvilgėjimą.

SPALVA - tamsiai žalia su sidabriškai baltais intarpais.

ŠALTINIAI - Rusija.

KIETUMAS - 2-2,5 (reikia atidžiai saugoti, nes yra minkštas).

FIZINĖ / EMOCINĖ NAUDA - atveria kūno viršuje esančią pakaušio čakrą, skatindamas gilius dvasinius išgyvenimus. Angelų simbolis, todėl gali padėti bendrauti su dvasiniais vadovais. Padeda iš naujo peržiūrėti jūsų asmenybės jutimus, lyginant juos su visata.

GYDOMASIS POVEIKIS - dėkite širdies arba pakaušio čakrų vietose, norėdami paskatinti dvasinį tobulėjimą. Naudokite kartu su šviesiai violetiniu kvarcu, siekdami sustiprinti ryšius su angelu.

ASMENINIS NAUDOJIMAS - nešiokite arba medituokite su serepinitu, kad pajustumėte savo kūne veikiančią dvasinę energiją.