SKAIDRUSIS KVARCAS

Skaidrusis kvarcas ko gero yra populiariausias gydymui naudojamas kristalas, be to, nuo paprastai pradedamas ir kolekcijos. Daugeliui žmonių kvarcas yra žodžio "kristalas" sinonimas; taip paprastai įsivaizduojamas gražus kristalas. Kvarcas yra silicio dioksidas, jo gana daug randama visame pasaulyje. Galima rasti įvairių formų kvarco: nuo didelių šešiakampių su ryškiais briaunuotais galais iki sudėtingų adatinių kristalų luitų. Kvarco dažnai randama granito sluoksniuose arba nuosėdinėse uolienose, pvz., smiltainyje. Kiti kristalai, tarp jų ir rožinis kvarcas, ametistas ir citrinas, taip pat yra skaidrusis kvarcas, kuriam spalvą suteikia priemaišos.

Dažniausiai, kaip rodo ir pavadinimas, kvarcas yra skaidrus, tačiau pasitaiko ir matinių formų, kurios vadinamos snieginiu arba pieniniu kvarcu. Jos nepermatomos darosi dėl to, jog kristslo struktūroje būna mažyčių burbuliukų intarpų. Daugeliui skaidrių kvarcų būdingi oro ar vandens burbuliukų pėdsakai, dėl kurių atsiranda "debesėliai". Iš tiesų skaidriojo kvarco formų, dydžių ir skaidrumo laipsnio įvairovė yra didžiulė, randama kristalų su burbuliukais arba kitais defektais, kurie atspindi šviesą ir sukuria vaivorykštės efektą. Dėl šių savybiū kvarcas yra vienas gražiausių kristalų, kuriuos verta kolekcionuoti.

Gydant kristalais, skaidrusis kvarcas yra naudojamas organizmo energijai valyti, sukauoti ir stiprinti. Skaidrų kvarcą galima užprogramuoti, tai reiškia, jog jis gali atspindėti ketinimus to, kuris su juo dirba, stiprindamas galias, reikalingas tiems ketinimams įgyvendinti. Tam, kad šis kristalas teiktų naudos Žemei ir žmonijai, svarbu jį panaudoti tik geriems tikslams.

FORMA IR SANDARA - šešiakampė struktūra, kristalai šešiakampiai, jų paviršius plokščias, o galai su ryškių formų smailuma.

SPALVA - permatomas, kartais su baltais "debesėliais".

ŠALTINIAI - Brazilija, Madagaskaras, JAV, tačiau galima rasti visame pasaulyje.

KIETUMAS - 7.

FIZINĖ / EMOCINĖ NAUDA - skaidrusis kvarcas (snieginiam kvarcui būdingas toks pat poveikis, tik švelnesnis) yra valanti priemonė, kuri iš kūno energijos lauko pašalina užteršimus ir psichinius trikdžius. Sustiprina ir nušviečia kūną, protą ir sielą siekti aiškių tikslų. Stiprina gebėjimą susitelkti ir susikoncentruoti. Stiprina bet kokias į jį nukreiptas mintis.

GYDOMASIS POVEIKIS - dėkite gabalėlius viršugalvio, saulės rezginio ir kryžiaus čakrų vietose, kad išvalytumėte organizmą, arba laikykite po gabaliuką kiekvienoje rankoje, kad subalansuotumėte kairę ir dešinę kūno puses.

ASMENINIS NAUDOJIMAS - pasidėkite namuose, kad akmuo valytų energiją ir stiprintų ramybę bei aiškumą.