SUGILITAS

Sugilitas yra retas mineralas, kuris pasižymi sudėtinga sandara: tai kalio natrio ličio geležies mangano aliuminio silikatas. Pirmą kartą šio akmens pavyzdžius 1944 m. atrado Japonijos geologas Kan-iči Sugi, todėl mineralas buvo pavadintas jo vardu. Sugilitui būdinga sodri violetinė spalva. Tai matinis akmuo, kuris nušlifuotas gražiai žvilga. Sodri violetinė spalva yra būdinga geriausiems akmens pavyzdžiams. Pirmiausiai sugilitas buvo rastas Japonijoje, o dabar jo randama Kanadoje bei Pietų Afrikoje, kuri šiandien yra pagrindinis sugilito šaltinis. Kadangi tai palyginti neseniai atrastas mineralas, jį labai vertina kolekcionieriai.

Kalbant apie gydymą kristalais, sugilitas laikomas šiuolaikiniu akmeniu, ypač dėl to, kad jis rastas tik XX amžiaus viduryje. Sodri violetinė akmens spalva - dvasinių sugebėjimų, susijusių su viršugalvio čakra, atbudimo ženklas. Tai žmonių išminties, skirtos planetai, kuri išgyvena įvairius pokyčius, tėkmės ženklas. Ji neša žemei dievišką meilę, o visiems gyviems padarams - užuojautą. Vietoj kasdienybės sumaišties prisotintų nakties sapnų, sugilitas skatina šviesius sapnus, susijusius su ateities kūrimu. Dvasiniai Peru šamanų mokymai bei Australijos aborigenų išmintis teigia, jog ateitis stengiasi mus pasiekti per sapnus, ir viskas, ką mums reikia daryti, tai suvokti tuos ženklus ir į juos reaguoti.

FORMA IR SANDARA - šešiakampė kristalo sistema; dažniausiai susiformuoja masyvi uoliena, rečiau - kaip maži prizmės formos kristalai.

SPALVA - dažniausiai sodri violetinė; taip pat ruda, geltona, rožinė, juoda.

ŠALTINIAI - Japonija, Kanada, Pietų Afrika.

KIETUMAS - 6 - 6,5.

FIZINĖ / EMOCINĖ NAUDA - atveria trečiosios akies ir viršugalvio čakras, skatina suvokti savo vietą pasaulyje ir dvasinę lemtį. Apvalo ir sustiprina sapnus. Padeda žmogaus kūnui veikti kaip savotiškam laidininkui, kuris atneša dvasinę energiją žemei ir atiduoda fizinę energiją visatai. Padeda išvengti nemigos, ypač susijusios su proto perkrovomis. Suteikia pozityvių, optimistinių jausmų dėl ateities.

GYDOMASIS POVEIKIS - dėkite viršugalvio srityje, norėdami, kad padėtų atsiverti šiai čakrai. Dūminio kvarco gabaliuką pasidėkite prie pėdų, kad padėtų energijai tekėti kūnu.

ASMENINIS NAUDOJIMAS - turėkite kartu arba nešiokite tam, kad padėtų išlaikyti dėmesį, sutelktą į savo dvasinę lemtį.