TURMALINO KVARCAS

Šis gražus ir neįprastas mineralas - tai kvarco ir juodojo turmalino, dar vadinamo schorlu (natrio geležies aliuminio borosilikato hidroksidas), intarpų derinys. Geriausi pavyzdžiai išgaunami Brazilijoje, jie įvairuoja nuo skaidraus iki snieginio kvarco, išmarginto juodojo turmalino juostomis ar dėmėmis. Šis kvarcas yra dominuojanti kristalo forma, kuriai būdinga tipiška šešiakampė sistema. Juodojo turmalino linijos, kurios matyti kvarce, yra skirtingos.

Dviejų mineralų minišys sukuria galingą gydančią galią turintį derinį. Skaidrusis kvarcas stiprina, tai viena iš įprasčiausių ir stipriausių gydymo kristalais priemonių, kuri naudojama padidinti viso organizmo energiją. Juodasis turmalinas veikia tarsi laidininkas, kuris surenka visus negatyvius aspektus ir pasiunčia juos neutralizuoti į žemę. Dėl šio derinio turmalino kvarcas yra vienas iš stipriausių valančių ir skaidrinančių kristalų, naudojamų gydymui. Jis taip pat turi stiprų poveikį aplinkai, nes padeda neutralizuoti didelę spinduliuotę arba elektromagnetinę energiją, kuri sukelia stresą visam organizmui arba tam tikram organui. Laikykite jį prie kompiuterio arba ant televizoriaus, kad nukenksmintų nepageidaujamas elektromagnetines bangas.

Turmalino kvarcas taip pat apšviečia čakrų sistemą, įjungia ją į žemės tinklą, padeda pašalinti neigiamą aplinkos poveikį, sklindantį iš radijo bangų, mikrobangų krosnelių ar mobiliųjų telefonų antenų.

FORMA IR SANDARA - trikampė sistema; būdingi schorlo (juodojo turmalino) intarpai: juostos arba dėmės.

SPALVA - skaidrus arba baltas su juodomis linijomis.

ŠALTINIAI - Brazilija.

KIETUMAS - 7.

FIZINĖ/EMOCINĖ NAUDA - tai itin stiprus valantis ir skaidrinantis kristalas, pašalinantis iš organizmo fizinius ir psichinius toksinus. Padeda neutralizuoti elektromagnetinės įtampos poveikį. atstato ir subalansuoja visą čakrų sistemą, suderina energijos lauką su natūraliu geopatiniu žemės tinklu. Šalina chaosą ir negatyvias mintis, kurios yra susikaupusios prote, skatina aiškų mąstymą. Mažina emocines problemas, susijusias su praeitimi, skatina veikti iš naujo.

GYDOMASIS POVEIKIS - dėkite ant galvos ir tarp pėdų, kad paskatintų energijos tekėjimą visame organizme.

ASMENINIS NAUDOJIMAS - pasidėkite namuose prie kompiuterio ar televizoriaus arba tame kambaryje, kur gydote, kad valytų ir skaidrintų aplinką.