VAIVORYKŠTINIS OBSIDIANAS

VAIVORYKŠTINIS OBSIDIANAS - Visas obsidiano formas sudaro silicio dioksido vulkaninis stiklas, kuris susidūręs su vandeniu, labai greitai atvėso. Šio proceso rezultatas - mineralas, skylantis į aštrius gabaliukus. Prieš daugelį tūkstančių metų žmonija naudojo obsidiano gabaliukus pjaustymo įrankiams gaminti. Vaivorykštinis obsidianas yra labai reta vulkaninio stiklo forma, kuriai būdingas savitos ypatybės. Kai jo gabalėlis yra laikomas labai stiprioje šviesoje, išryškėja metaliniai vaivorykštės atspalviai: rožinė, auksaspalvė, mėlyna ir žalia. Šis šviesos efektas susidaro dėl mažyčių kristalinių priemaišų dalelių ir mikroskopinių oro ar vandens purslelių, esančių akmenyje ir atspindinčių šviesą. Galutinis rezultatas gali būti labai jaudinantis, ypač gabalėlius atsargiai supjausčius ir nušlifavus. Jis sukuria spalvų vaivorykštės telkinį.

Gydant kristalais, vaivorykštinis yra naudojamas kaip visų transformacijos žingsnių simbolis. Žmogus yra tarsi indas, į kurį suteka šviesa ir besąlygiška meilė. Vaivorykštinio obsidiano spalvos išnyra iš tamsos, simbolizuodamos amžiną paslaptingą ir magišką to, kas nežinoma, galimybę. Spalvos sūkuriuoja ir keičiasi, stimuliuodamos įvairius suvokimo lygmenis. Šis mineralas sukelia spalvingas ir žadinančias svajones, kurios gali išspręsti asmenines problemas.

FORMA IR SANDARA - amorfinis vulkaninis stiklas, kurį sudaro silicio dioksidas bei įvairios priemaišos; šviesos atspindžius lemia ir oro bei vandens pūslelės.

SPALVA - juoda, pasukus į šviesą išryškėja švytinčios rožinės, aukso geltonumo, mėlynos ir žalios juostos.

ŠALTINIAI - JAV.

KIETUMAS - 5-5,5.

FIZINĖ / EMOCINĖ NAUDA - tai stiprus nesąmoningas mintis aktyvinantis mineralas, stimuliuoja ryškius ir spalvingus simbolinius sapnus. Padeda atsigauti po fizinių ir emocinių traumų, užtikrina, kad stiprūs jausmai, pvz., pyktis, neužsilaikytų fiziniame kūne. Padeda spręsti su artimiausiais šeimos nariais arba aukštesnėmis kaitomis susijusius klausimus, suteikdamas jiems aiškumo. Manoma, jog padeda sugyti lūžusiems kaulams.

GYDOMASIS POVEIKIS - dėkite trečiosios akies čakros vietoje, kad iškeltų į paviršių gilias emocijas, su šeima susijusias problemas ir padėtų jas spręsti; padėkite tarp pėdų dūminio kvarco gabalėlį, kad "įžemintų'' kūną, o rožinio kvarco akmenuką ant širdies čakros, kad nuramintų skausmingus jausmus.

ASMENINIS NAUDOJIMAS - nešiokite, kad skatintų intuiciją ir kūrybiškumą.