ŽALIAS IR VIOLETINIS FLUORITAS

ŽALIOS IR VIOLETINĖS SPALVOS FLUORITAS - Fluoritas yra vienas iš dažniausiai pasitaikančių mineralų, kuriam būdinga plati spalvų įvairovė. Jis turi kubinę struktūrą, suformuojančią ryškių formų kristalus. Tai - kalcio fluoridas. Iš šio mineralo pavadinimo yra kilęs šviesos efekto - fluorescencijos - pavadinimas, nes fluorito kristalai spindi, veikiami ultravioletinių spindulių. Žalia ir violetinė - tai dažniausiai pasitaikantis šių kristalų grupės spalvų derinys. Kiekvienas gabalėlis yra savitas, kai kuriems būdingos šių dviejų spalvų linijos, kitiems - sūkuriuojantys ir susipinantys šių spalvų tonai. Šlifuotas žalios ir violetinės spalvos fluoritas yra skaidrus, pasižymintis gražiu švelniu blizgesiu. Ypač nuostabiai jis atrodo panaudotas papuošaluose.

Violetiniai ir žali šios rūšies fluorito atspalviai yra susiję su širdies (žalia) ir viršugalvio (violetinė) čakromis. Žalia yra augimo, tobulėjimo ir skverbimosi į šviesą spalva. Violetinė spalva siejama su dvasiniu tobulėjimu ir ankstesnių sąmonės lygmenų suvokimu. Šių dviejų tonų derinys skatina dvasinio atbudimo išmintį perkelti į fizinį kūną ir apgyvendinti širdyje. Meditacija su žalios ir violetinės spalvos fluoritu suteikia švelnų ramybės pojūtį visam organizmui: kūnui, protui ir dvasiai. Tai geriausias būvis, kuriame galima patirti dvasinių tobulėjimą, gilintis į naujus suvokimo lygmenis. Proto ir širdies ramybe visą asmenybę veikia raminančiai, skatina nervų sistemą atsigauti nuo sunkių kasdieninio gyvenimo reikalavimų.

FORMA IR SANDARA - izometrinė sistema; susiformuoja ryškių kubo formų kristalai, dažnai oktaedrai.

SPALVA - violetinė ir žalia, tai pat žali, violetiniai, rožiniai, geltoni, raudoni, balti ir juodi atspalviai.

ŠALTINIAI - Brazilija, Britanija, Kanada, Kinija, Vokietija, Meksika, JAV.

KIETUMAS- 4.

FIZINĖ / EMOCINĖ NAUDA - padeda nuraminti ir atpalaiduoti kūną ir sielą, mažina fizinį ir emocinį stresą. Atstato proto ir jausmų pusiausvyrą, skatindamas aiškiai mąstyti ir priimti sprendimus. Valo ir papildo aplink kūną esantį energijos lauką.

GYDOMASIS POVEIKIS - dėkite ant širdies čakros, kad mažintų emocinį stresą, arba trečiosios akies ar viršugalvio čakrų zonoje, kad padėtų visam organizmui papildyti energijos atsargas. Laikykite rankose po gabalėlį, kad subalansuotų ir atstatytų visą energijos lauką.

ASMENINIS NAUDOJIMAS - nešiokite, kad į jūsų gyvenimą pritrauktų džiaugsmo bei ramybės ir skatintų atsipalaiduoti.