ŽALIASIS APOFILITAS

Apofilitas - tai gražus akmuo, kurio randama įvairių spalvų. Nuostabaus šviesiai žalio tono akmens briaunelės spinduliuoja perliniu žvilgesiu. Šildomas jis sluoksniuojasi ir trupa, kadangi sudėtyje yra vandens molekulių. Taigi, jei kolekcijoje turite tokį akmenį, jį reikia laikyti vėsioje vietoje. Apofilito vardu vadinami trys skirtingi mineralai, kuriems būdinga panaši cheminė sudėtis ir fizinės savybės. Dažniausiai pasitaikanti ir paprastai parduodamas kaip apofilitas yra fluorapofilitas. Cheminiu požiūriu tai - kalio kalcio natrio silikato fluorido hidroksidas. Jis susiformavo senovinėse lavos srovėse arba bazalto nuosėdose, pūslelėse, susidariusiose įsilydžiusiai uolienai stingstant. Apofilitas dažnai randamas įstrigęs metamorfinėse uolienose. Jis vis labiau populiarėja kaip kolekcijų pavyzdys. Žalia apofilito forma yra daug brangesnė negu dažniau randami balti luitai, kadangi ji yra reta.

Gydant apofilitas naudojamas norint atverti kelią vidiniam suvokimui, išplėsti psichinius sensorinius gebėjimus. Jis siejamas su stichiškomis gamtos jėgomis ir fėjomis, taip pat su angelų lygio energija, stiprinančia žmogaus dvasinę patirtį. Gydant jis teikia švelnios, vaikiškos energijos, kuri skatina kūno ir minčių lengvumą bei išlaisvina nuo sunkių emocijų naštos.

Kai kurie žinovai apofilitą sieja su žeme. Jie siūlo didelius kristalų gabalus padėti lauke, sode, kad akmuo stiprintų visas čia esančias jėgas. Tokiu būdu ši vieta tampa tikru rojumi žmonėms, paukščiams, žvėrims, augalams ir gamtos jėgoms, taip pat ramybės ir harmonijos erdve.

FORMA IR SANDARA - keturkampė sistema, dažnai susiformuoja mažų briaunuotų kristalų arba piramidinių formų struktūros. Pasitaiko įstrigusių metamorfinėse uolienose.

SPALVA - šviesiai žalia, taip pat ryški balta, geltona arba violentinė.

ŠALTINIAI - Brazilija, Vokietija, Grenlandija, Indija, Islandija, Meksika, JAV.

KIETUMAS - 4,5-5.

FIZINĖ / EMOCINĖ NAUDA - gali būti naudojamas gydant nuo vaikystės užsilikusias problemas, padeda atsikratyti senų emocinių vaizdinių, skatina gyvenimo lengvumą ir spontaniškumą. Atgaivina protą ir valo iš širdies čakros emocines nuoskaudas.

GYDOMASIS POVEIKIS - dėkite širdies čakros zonoje, norėdami sustiprinti meile paremtą santykį su gamta arba kai trūksta emocijų pusiausvyros.

ASMENINIS NAUDOJIMAS - norėdami sustiprinti išorinę erdvę, padėkite kristalo gabaliuką sode arba balkone. Medituokite su apofilitu, kai norite sustiprinti kitų pasaulių suvokimą.