SVARBI INFORMACIJA

Renkantis auksinį gaminį rekomenduojame į nuotraukose matomą aukso spalvą nekreipti dėmesio, nes tiek skirtingose nuotraukose, tiek skirtinguose ekranuose ta pati aukso spalva gali atrodyti skirtingai. Jūs tiesiog rinkitės juvelyrinio gaminio modelį, o aukso spalvą žiūrėkite kas parašyta techniniuose duomenyse. Ir jei prie prekės parašyta, kad tai raudonas auksas, vadinasi realiai jis yra tokios spalvos kaip ir visur realybėje. Tas pats ir su geltonu bei baltu auksu.

Tiesiog jau taip yra, kad ant nuotraukų yra sunkiai išgaunama tikroji aukso spalva. O realybėje mūsų siūlomos prekės yra gražesnės nei ant nuotraukų :)

į viršų

Pirkdami mūsų gaminius galite atsiskaityti šiais būdais:

I. Grynais pinigais sumokėti mūsų parduotuvėse/dirbtuvėse, jei nusprendėte patys atsiimti prekes iš jų;

II. Bankiniu pavedimu į SEB bankas sąskaitą Nr. LT087044060006400111 (už mūsų gaminamus dirbinius) ir į SWEDBANK sąskaitą Nr. LT857300010099954698 (už esamus prekyboje importuotus gaminius). Visus reikiamus rekvizitus rasite čia. Pildant užsakymą pagal pasirinktą prekę sistema pati parinks reikiamą banko sąskaitą. Mokant iš užsienio rekomenduojame naudotis labai patogiu, greitu ir pigiu pinigų pervedimu per www.transfergo.com/lt/. Gali sumokėti ir kitas asmuo, nebūtinai užsakovas. Visais atvejais mokant pavedimu, prašome Jūsų, mokėjimo paskirties grafoje nurodykite užsakymo Nr.;

III. Pavedimu į mūsų REVOLUT arba MONESE sąskaitas.

IV. Išsimokėtinai už mūsų gaminamus dirbinius per lizingo bendroves General Financing banką arba Inbank lizingą naudodamiesi Paysera sistema.

 

Pagal užsakymus gaminamus juvelyrinius dirbinius pradedame gaminti tik gavę apmokėjimą arba dalį jo. Pagal Jūsų išsirinktą prekę, pildant prekių krepšelį, sistema pati pasiūlys galimus atsiskaitymo būdus.

į viršų

Mūsų prekės saugiai pristatomos klientams naudojantis kurjerių tarnybos paslaugomis. Prekes pristatysime bet kuriuo adresu Lietuvoje tiek Jums į namus, tiek į darbovietę ar kitu Jūsų nurodytu adresu. Prekės pristatomos saugiai užsakovui tiesiai į rankas darbo dienomis darbo valandomis. Kai kuriais atvejais miestuose kurjeriai prekes pristato ir šeštadieniais.

Kurjeris prieš atvykdamas susisieks su Jumis nurodytu telefonu ir susitars Jums patogų pristatymo laiką (gali būti ir po darbo valandų). Jei Jums patogu su kurjeriu galite susitarti, kad jis siuntą paliktų Jums artimiausiame siuntų savitarnos terminale. Tokiu atveju siuntą galėsite pasiimti bet kuriuo paros metu.

Perkant prekių už 150 eurų ir daugiau pristatymas bet kuriuo adresu Lietuvoje NEMOKAMAS.

 

Taip pat saugiai, tiesiai į rankas ir su siuntos draudimu siunčiame ir į užsienį. Siuntimo kaina priklauso nuo šalies. Dėl tikslios siuntimo kainos susisiekite su mumis telefonu +370 620 99051 arba el. paštu info@juvelyrikainternetu.lt

 

Jei perkate prekę, kurią iš kurjerio priims kitas asmuo (dovanojate ar patys negalite atsiimti), tuomet pildydami užsakymo duomenis užsakovo vardą ir pavardę bei telefoną rašykite to asmens, kuris priims siuntinį iš kurjerio.

į viršų

Visas norimas prekes galite lengvai ir greitai užsisakyti elektroninėje parduotuvėje www.juvelyrikainternetu.lt. Norėdami įsigyti pasirinktą prekę:

  1. Prekių kataloge išsirinkite norimą prekę. Skubantiems siūlome naudotis išplėstine paieška, kurios pagalba galėsite atsifiltruoti tik Jus dominančias prekes.
  2. Suradę norimą prekę spauskite ant jos, atsidariusiame prekės aprašymo lange spauskite "Į KREPŠELĮ". Taip prekė bus įdėta į pirkimo krepšelį.
  3. Pasinaudokite viršuje esančia krepšelio ikona. Ją paspaudę matysite Jūsų krepšelio informaciją.
  4. Užpildykite atsidariusią krepšelio formą - nurodykite atsiėmimo/pristatymo būdą, kaip apmokėsite bei supildykite savo duomenis arba jei esate prisiregistravęs, tai prisijungite ir galiausiai spauskite "PIRKTI".
  5. Jei norite pirkti nesiregistruodami prie e-parduotuvės sistemos, galite tai padaryti užpildydami duomenis grafoje "Tiems, kurie nenori registruotis".
  6. Jeigu Jūsų užsakymui reikalinga sąskaita faktūra, pažymėkite varnelę, kad reikalinga sąskaita faktūrą. Suveskite įmonės rekvizitus.

El. paštu gausite patvirtinimą apie prekės užsakymo gavimą.

Pas mus gali pirkti klientai tiek prisiregistravę mūsų sistemoje, tiek tie klientai kurie nenori registruotis. Registracija suteikia privalumą stebėti savo užsakymo vykdymo eigą.

į viršų

Mes sukūrėme "Juvelyrikainternetu.lt" prekybos centrą ir siūlome naudotis jo privalumais visiems Lietuvos juvelyrinių prekių gamintojams, tiekėjams, prekybininkams bei juvelyrams. Vieni prekybininkai turi savo mažmeninius pardavimo salonus, kiti tokių salonų neturi - užsiima tik gamyba ir/arba didmenine prekyba. Visos prekybos centre "Juvelyrikainternetu.lt" parduodamos prekės atitinka LR įstatymų, reglamentuojančių tauriųjų metalų ir brangakmenių komercinę - ūkinę veiklą, reikalavimus bei yra paženklintos VĮ "Lietuvos prabavimo rūmai" specialiais ženklais arba analogiškais ES valstybių ženklais. 

Prekes galima atsiimti prekybininkų salonuose jei prekybininkas tokius turi. Atsiimti galima tik tame pardavimo salone, kuriame Jūsų pasirinkta prekė tuo metu yra. Prekės iš vieno salono į kitą nėra pervežamos. Kad Jums nereikėtų niekur važiuoti Jūsų patogumui prekes galime pristatyti tiesiai Jums į rankas bet kuriuo Jūsų nurodytu adresu tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Pagal Jūsų išsirinktas prekes, pildant prekių krepšelį sistema nurodys galimus prekių atsiėmimo ir/arba pristatymo būdus.

į viršų

Prekybos centro "Juvelyrikainternetu.lt" rekvizitai gaminamiems dirbiniams (dirbtuvės):

 

Juvelyras Algirdas Kinčinas

Verslo liudijimo Nr. EE240959-2

Veiklos adresas: Maironio g. 6, Kaunas LT-44302

Tel.: +37062099051

El. paštas: info@juvelyrikainternetu.lt

Banko sąskata: LT087044060006400111

Bankas: SEB bankas

Banko kodas: 70440

SWIFT kodas (BIC): CBVILT2X (mokant iš užsienio)

 

Prekybos centro "Juvelyrikainternetu.lt" rekvizitai importuotiems gaminiams:

 

UAB "Aukso lašas"

Įmonės kodas: 300663518

Veiklos adresas: Lukšio g. 60, Kaunas LT-49349 (užsakymai priimami tik internetu)

Tel.: +37062099051

El. paštas: info@juvelyrikainternetu.lt

Banko sąskata: LT857300010099954698

Bankas: AB Swedbank

Banko kodas: 73000

SWIFT kodas (BIC): HABALT22 (mokant iš užsienio)

 

į viršų