SVARBI INFORMACIJA

Renkantis auksinį gaminį rekomenduojame į nuotraukose matomą aukso spalvą nekreipti dėmesio, nes tiek skirtingose nuotraukose, tiek skirtinguose ekranuose ta pati aukso spalva gali atrodyti skirtingai. Jūs tiesiog rinkitės juvelyrinio gaminio modelį, o aukso spalvą žiūrėkite kas parašyta techniniuose duomenyse. Ir jei prie prekės parašyta, kad tai raudonas auksas, vadinasi realiai jis yra tokios spalvos kaip ir visur realybėje. Tas pats ir su geltonu bei baltu auksu.

Tiesiog jau taip yra, kad ant nuotraukų yra sunkiai išgaunama tikroji aukso spalva. O realybėje mūsų siūlomos prekės yra gražesnės nei ant nuotraukų :)

į viršų

Pirkdami mūsų gaminius galite atsiskaityti šiais būdais:

I. Grynais pinigais:

 1. sumokėti prekes pristačiusiam kurjeriui. Šiuo atveju būtina turėti lygią grynų pinigų sumą. Paslauga kainuoja 1,50 eur;
 2. sumokėti partnerių parduotuvėse, jei nusprendėte patys atsiimti prekes iš jų;

II. Bankiniu pavedimu į AB Swedbank sąskaitą Nr. LT527300010119565297. Mokėjimo paskirties grafoje nurodykite užsakymo Nr.;

III. Per Paysera (mokėjimai.lt). Pasirinkę apmokėjimą per mokėjimų sistemą Paysera (mokėjimai.lt) galėsite susimokėti vienu iš daugybės būdų:

 1. visų Lietuvoje veikiančių bankų ir kredito unijų elektroninės BankLink sistemos;
 2. pirkti išsimokėtinai per General Financing arba Mokilizingą;
 3. daugybės Didžiosios Britanijos, Čekijos, Slovakijos, Austrijos, Belgijos, Olandijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos ir kt. šalių bankų elektroninės sistemos, Baltarusijos EasyPay sistema;
 4. mokėjimo kortelėmis Visa, MasterCard ir Maestro;
 5. tarptautinėmis mokėjimo sistemomis WebMoney, CashU, SafetyPay bei tarptautinis mokėjimas eurais.
 6. sumokėti grynais per Maximos kasas, Lietuvos pašto skyriuose bei Perlo terminaluose;
 7. virtualiom mokėjimo kortelėmis Sving arba Mokipay.

Visi šie atsiskaitymo būdai - visiškai saugūs. 

 

Pagal užsakymus gaminamus juvelyrinius dirbinius pradedame gaminti tik gavę apmokėjimą bankiniu pavedimu arba per Paysera (mokėjimai.lt) sistemą. Pagal Jūsų išsirinktą prekę, pildant prekių krepšelį, sistema pasiūlys galimus atsiskaitymo būdus.

į viršų

Prekes pristatome saugiai užsakovui tiesiai į rankas darbo dienomis darbo valandomis (su kurjeriu galite tiesiogiai susitarti ir pristatymą po darbo valandų). Kai kuriais atvejais miestuose pristatome ir šeštadieniais. Prekes galime pristatyti tiek į namus, tiek į darbovietę ar kitu Jūsų nurodytu adresu.

 

Taip pat saugiai tiesiai į rankas ir su siuntos draudimu siunčiame ir į užsienį. Siuntimo kaina priklauso nuo šalies.

 

Užsakytos prekės pristatomos naudojantis UAB "Baltic post" kurjerių tarnybos lpexpress.lt paslaugomis. Kurjeris prieš atvykdamas susisieks su Jumis nurodytu telefonu ir susitars Jums patogų pristatymo laiką. Saugumo sumetimais kurjeris prekes atiduoda tik tiesiai į rankas prekių užsakovui asmeniškai.

į viršų

Visas norimas prekes galite lengvai ir greitai užsisakyti elektroninėje parduotuvėje www.juvelyrikainternetu.lt. Norėdami įsigyti pasirinktą prekę:

 1. Prekių kataloge išsirinkite norimą prekę. Skubantiems siūlome naudotis išplėstine paieška, kurios pagalba galėsite atsifiltruoti tik Jus dominančias prekes.
 2. Suradę norimą prekę spauskite ant jos, atsidariusiame prekės aprašymo lange spauskite "Į KREPŠELĮ". Taip prekė bus įdėta į pirkimo krepšelį.
 3. Pasinaudokite viršuje esančia krepšelio ikona. Ją paspaudę matysite Jūsų krepšelio informaciją.
 4. Užpildykite atsidariusią krepšelio formą - nurodykite atsiėmimo/pristatymo būdą, kaip apmokėsite bei supildykite savo duomenis arba jei esate prisiregistravęs, tai prisijungite ir galiausiai spauskite "PIRKTI".
 5. Jei norite pirkti nesiregistruodami prie e-parduotuvės sistemos, galite tai padaryti užpildydami duomenis grafoje "Tiems, kurie nenori registruotis".
 6. Jeigu Jūsų užsakymui reikalinga sąskaita faktūra, pažymėkite varnelę, kad reikalinga sąskaita faktūrą. Suveskite įmonės rekvizitus.

El. paštu gausite patvirtinimą apie prekės užsakymo gavimą.

Pas mus gali pirkti klientai tiek prisiregistravę mūsų sistemoje, tiek tie klientai kurie nenori registruotis. Registracija suteikia privalumą stebėti savo užsakymo vykdymo eigą.

į viršų

UAB "MS prekyba.lt" sukūrė "Juvelyrikainternetu.lt" prekybos centrą ir siūlo naudotis jo privalumais visiems Lietuvos juvelyrinių prekių gamintojams, tiekėjams, prekybininkams bei juvelyrams. Prie kiekvienos prekės yra nurodyta konkretus pardavėjas. Skiltyje "Prekybininkai" pateikta informacija apie juos. Vieni prekybininkai turi savo mažmeninius pardavimo salonus, kiti tokių salonų neturi - užsiima tik gamyba ir/arba didmenine prekyba. Visos prekybos centre "Juvelyrikainternetu.lt" parduodamos prekės atitinka LR įstatymų, reglamentuojančių tauriųjų metalų ir brangakmenių komercinę - ūkinę veiklą, reikalavimus bei yra paženklintos VĮ "Lietuvos prabavimo rūmai" specialiais ženklais arba analogiškais ES valstybių ženklais. 

Prekes galima atsiimti prekybininkų salonuose jei prekybininkas tokius turi. Atsiimti galima tik tame pardavimo salone, kuriame Jūsų pasirinkta prekė tuo metu yra. Prekės iš vieno salono į kitą nėra pervežamos. Kad Jums nereikėtų niekur važiuoti Jūsų patogumui prekes galime pristatyti tiesiai Jums į rankas bet kuriuo Jūsų nurodytu adresu tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Pagal Jūsų išsirinktas prekes, pildant prekių krepšelį sistema nurodys galimus prekių atsiėmimo ir/arba pristatymo būdus.

į viršų

UAB „MS prekyba.lt“

Įmonės kodas: 302461013

Įmonės registr. adr.: Naujakurių g. 33-49, Kaunas LT-47118 (adresas tik korespondencijai)

Tel.: +37062099051

El. paštas: info@juvelyrikainternetu.lt

A. S.: LT52 7300 0101 1956 5297

Bankas: „Swedbank“, AB

Banko kodas 73000

SWIFT kodas HABALT22

 

į viršų